MSI MPG341CQR 3440x1440 144 Hz vs ACER XB273KS 4K 144 Hz

mustafa537

Hectopat
Daha fazla  
Hangisini tercih etmeliyim RTX 2080S kart için? 21:9 Kavisli monitörde oyun oynanması nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir MSI kullanıcısı olarak Acer kağıt üzerinde daha iyi duruyor gibi ama 4 ms tepki süresi rekabetçi oyunlar için fazla.
MSI güzel ama Ultra wide olması oyun açısından sıkıntı.
Aslında hangi amaçla kullanılacağı daha net söylerseniz daha iyi olur. Mesela oyun, film, iş vs.
Oyun içinse de ne tarz oyunlarda kullanacaksınız FPS mi araba yarışı mı vs.?

Bir MSI kullanıcısı olarak Acer kağıt üzerinde daha iyi duruyor gibi ama 4 ms tepki süresi rekabetçi oyunlar için fazla.
MSI güzel ama Ultra wide olması oyun açısından sıkıntı.
Aslında hangi amaçla kullanılacağı daha net söylerseniz daha iyi olur. Mesela oyun, film, iş vs.
Oyun içinse de ne tarz oyunlarda kullanacaksınız FPS mi araba yarışı mı vs.?
Acer aldim kardeşim. Çok memnunum. Korku macera strateji büyük oyunlar oynuyorum fps ise Cod, Battlefield Doom Bioshock, Farcry gibi hikaye mod oynuyorum. Single player oynuyorum. Online sevmem oyun.

Acer aldim kardeşim. Çok memnunum. Korku macera strateji büyük oyunlar oynuyorum FPS ise CoD, Battlefield Doom BioShock, Far Cry gibi hikaye mod oynuyorum. Single Player oynuyorum. Online sevmem oyun.

Hayırlı olsun güzel tercih yapmışsınız o zaman.
İyi günlerde kullanın.

Acer aldim kardeşim. Çok memnunum. Korku macera strateji büyük oyunlar oynuyorum FPS ise CoD, Battlefield Doom BioShock, Far Cry gibi hikaye mod oynuyorum. Single Player oynuyorum. Online sevmem oyun.

Bende şimdi sipariş ettim, rica etsem bana tecrübelerinizi anlatır mısınız? Nasıl bu monitör? Sorun yaşadınız mı? Yaşadıysanız eğer ne gibi sorunlar yaşadınız?

Geri
Yukarı