MSI Optix G241 monitör bozuldu

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bir bardak soğuk su içtim 😂. Konuya gelecek olursak oyun oynadığım sırada ekranda bir sorun oluştu ve bu sorundan sonrada monitör tamamen bozuldu. Sorunun monitörde olduğunu söylüyorum çünkü DP ile bağlıydı, HDMI ile denedim yine aynı sorun devam etti. Fakat farklı bir monitöre bağladığımda sorun yoktu. Ekran kartından olduğunuda düşünmedim çünkü arka planda oyun sorunsuz biçimde devam ediyordu. Bu monitörü sinerji bilgisayardan 27.04.2020 tarihinde aldım. Pazartesi günü gerekli iletişime geçeceğim ve yaşadıklarımı burada paylaşacağım. MSI monitörümden memnundum fakat bu yakışmadı monitör olarak bu markadan uzak durun bence 😂.
Şunu da ekstra eklemek isterim monitörüme kimseyi dokundurtmam ekranı bozulur diye evde temizlik dahi olsa o monitöre kimse elini değmez ve ekranı temizlemem bozulur diye. Vesa girişleri ile sabitli ve dokunduğumda yamuluyor diye tam değimiyle monitöre temas dahi etmedim.

6415B2E8-6BC5-485A-8269-E07D04635CC7.jpeg

F41A23C7-46F3-4AE3-9C89-6BDC4CFBD408.jpeg

80A447F3-9F75-40DD-9956-597544012068.jpeg

Not: Bu monitörde daha önce hiçbir sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam olay o değilde ekranı temizlemem bozulur demişsiniz de neden bozulsun onu çözemedim :) bunlara dayanklı malzeme ile üretiliyor paneller yinede üzüldüm sizin adınıza ürünün garantisi var ise gönderin değişimi olabilir ürünün durduk yere bozulduysa eğer.

Hocam olay o değilde ekranı temizlemem bozulur demişsiniz de neden bozulsun onu çözemedim :) bunlara dayanklı malzeme ile üretiliyor paneller yinede üzüldüm sizin adınıza ürünün garantisi var ise gönderin değişimi olabilir ürünün durduk yere bozulduysa eğer.
Ürün durduk yere bozuldu şuanda yedek monitörle idare ediyorum bende şok içerisindeyim sinerji bilgisayara daha ulaşamadım.

Onarmayacaklar 3 gün içerisinde (kargo değil garantiye bir zat ben götürdüm ). Sana bir rapor verecekler o raporla ister iade alabilirsin istersen üzerine para koyup satın aldığın yerden daha iyi bir şey alabilirsin İkisini de kabul etmezsen sana bu ürünün 0 ını yollamak zorundalar . Satıcına da bağlı olabilir bu durum ben Sinerjiden aldım benle baya ilgilendiler.

Isı yüksekliginden bozuluyor bence. Düzgün hava kanalları yok o monitörün arkasında. Ölçüm yapan arkadaşlar 40 derece ölçmüşler. Monitörün 40 dereceden sonra uzun süre çalışması riskli zaten.

merhabalar lütfen banada yardımcı olurmusunuz bende aynı monitöre sahibim ve aynısından oldu bır anda ekranda sag altta kum tanesı gıbı bırşey cıktı büyümeye basladı yayıldı ve sızın resımdekı gıbı oldu itopyadan almıstım 13.12.2020 de
servis için nereye başvurmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz itopyayamı gönderecegiz

merhabalar lütfen banada yardımcı olurmusunuz bende aynı monitöre sahibim ve aynısından oldu bır anda ekranda sag altta kum tanesı gıbı bırşey cıktı büyümeye basladı yayıldı ve sızın resımdekı gıbı oldu itopyadan almıstım 13.12.2020 de
servis için nereye başvurmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz itopyayamı gönderecegiz
Aldığın yerle iletişime geç . Bence İtopyaya vermek yerine altınızda araba varsa direk garanti şirketine bırakabilirsiniz . Tahmini 3 güne falan dönüş yapıyorlar. Sonrasın da size bir kağıt verecekler para iadesi yada monitör almanızı sağlayan. Şimdi yapmanız gereken İtopyayı arayıp durumu anlatmak ve garantiye kendim götürmek istiyorum demen.

Geri
Yukarı