MSI Optix G24c4 23.6" Alınır mı?

Hocam konu biteli bayağı oldu uzun kullanımda nasıl bir performans verdi oyunlarda söyler misiniz rica etsem.
Şu an 1700 TL fiyatında satılıyor sizce alınır mı?
MSI G24C4 ve 1 ay sonra çıkması plalanan BenQ XL2411K çoğunlukla oyun oynuyorum sizce hangisi alınır?

Hocam konu biteli bayağı oldu uzun kullanımda nasıl bir performans verdi oyunlarda söyler misiniz rica etsem.
MSI G24C4 ve 1 ay sonra çıkması plalanan BenQ XL2411K çoğunlukla oyun oynuyorum sizce hangisi alınır?
Neredeyse 5 aydır kullanıyorum şimdilik iyi ama ilk geldiğinde görüntü kötüydü artık alıştım mı bilemiyorum şuan görüntü güzel. 1700TL ye alınır.

Neredeyse 5 aydır kullanıyorum şimdilik iyi ama ilk geldiğinde görüntü kötüydü artık alıştım mı bilemiyorum şu an görüntü güzel. 1700TL'ye alınır.

Zaten pivot özelliği olmadığı için içime sinmedi pek. Sizce o fiyata yakın BenQ XL2411K alınır mı ben sadece oyun oynuyorum ve YouTube ve Twitch izliyorum sizce alınır mı?
Dyac özelliği şahsen beni cezbetti.

Zaten pivot özelliği olmadığı için içime sinmedi pek. Sizce o fiyata yakın BenQ XL2411K alınır mı ben sadece oyun oynuyorum ve YouTube ve Twitch izliyorum sizce alınır mı?
Dyac özelliği şahsen beni cezbetti.
Oyun oynamayacaksanız hiç VA panele yanaşmayın derim bende BenQ monitörü alın.

Bende memnunum gayet iyi monitör msi markasını belli ettiriyor zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı