MSI Optix MAG322CQR önerilir mi?

Bütçe
4000
Bu var ama ben olsam 27 inç alırdım. 31 inç ile oyun ne kadar güzel olabilir ki? Tabii siz bilirsiniz.

Şu an onun kararını vermeye çalışıyorum 27 mi zorlasam diye. Aslında hep istediğim 27 Aorus'ya da ASUS ROG monitörlerdi ama 4100e bile yok o fiyatlar.
Hocam tamam ama o bütçeye IPS almanızı öneririm ve aldıklarınız monitörlerin hiç biri gerçek 1 MS değil. O yüzden MS'e bakmayın.
Anladım. Haklısınız aslında bir şey diyemedim. Yeni monitör vs çıkaracak mı acaba firmalar 🙂 Monitörümde ölü pixel olduğu için 3,4 ay daha bekleyip mi monitör alsam diyorum.

Şu an onun kararını vermeye çalışıyorum 27 mi zorlasam diye. Aslında hep istediğim 27 Aorus'ya da ASUS ROG monitörlerdi ama 4100e bile yok o fiyatlar.
Hocam sırf 32 inç diye kendinizi VA panele kilitlemeyin bence. IPS panel de ağır rekabetçi oyunlar hariç iyi gider. 27 alırım, güzel özellikler barındıran monitör alırım ben. 3080 daha iyisini hak ediyor. :)

Hocam bence ilk olarak marka takıntısını bırakın, anladığım kadarıyla siz hep Asus, MSİ gibi bilindik markalardan almaya çalışıyorsunuz. Bir de 27 inçler şu an 30 inçlerden daha kaliteli 27 almanızı öneririm.

Hocam bence ilk olarak marka takıntısını bırakın, anladığım kadarıyla siz hep Asus, MSİ gibi bilindik markalardan almaya çalışıyorsunuz. Bir de 27 inçler şu an 30 inçlerden daha kaliteli 27 almanızı öneririm.
Hocam sırf 32 inç diye kendinizi VA panele kilitlemeyin bence. IPS panel de ağır rekabetçi oyunlar hariç iyi gider. 27 alırım, güzel özellikler barındıran monitör alırım ben. 3080 daha iyisini hak ediyor. :)
Evet bilgisayar donanımında da marka takıntım olmuştu haklısınız. Siz de haklısınız 31 32 inc yerine tekrar 27 almam daha iyi olur gibi. O zaman son durumu toparlayarak şu özelliklerde ne monitör önerirsiniz?
-27 inc
-2K
-144 Hz ve yukarısı
-1 ms ya da aşağısı
-Curved olayını çok sevdiğim için istiyorum.
-G-sync çok önemli mi fikrim yok olmasa da olur sanırım.

Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim.

Evet bilgisayar donanımında da marka takıntım olmuştu haklısınız. Siz de haklısınız 31 32 inc yerine tekrar 27 almam daha iyi olur gibi. O zaman son durumu toparlayarak şu özelliklerde ne monitör önerirsiniz?
-27 inc
-2K
-144 Hz ve yukarısı
-1 ms ya da aşağısı
-Curved olayını çok sevdiğim için istiyorum.
-G-sync çok önemli mi fikrim yok olmasa da olur sanırım.

Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hocam nedenini bilemiyorum ama bu bütçede Curved düzgün bulamıyorum. Bulunca da diğer şeyler olmuyor. Nedenini cidden bilmiyorum.

Hocam nedenini bilemiyorum ama bu bütçede Curved düzgün bulamıyorum. Bulunca da diğer şeyler olmuyor. Nedenini cidden bilmiyorum.
LG 27 GN880 BN için ne düşünüyorsunuz?

Özellikler tamamen aynı gibi görünüyor. Sanırım tek farkı ayakları. Ben olsam 850b alır geçerim.

Hocam bence ilk olarak marka takıntısını bırakın, anladığım kadarıyla siz hep ASUS, MSI gibi bilindik markalardan almaya çalışıyorsunuz. Bir de 27 inçler şu an 30 inçlerden daha kaliteli 27 almanızı öneririm.

Arkadaşlar selam. 1 gündür araştırıyorum ve son olarak şu monitöre karar verdim. Ne diyorsunuz?
Technopat da inceledi bu monitörü. Ayağın masaya bağlanması büyük artı olarak gözüküyor. Benim için Curved olmamasının eksisini kapatıyor sanırım. Kalan özellikleri konusunda ne düşünüyorsunuz? 3.5-4 fiyat bandında daha iyi diyebileceğiniz monitör var mı?

Arkadaşlar selam. 1 gündür araştırıyorum ve son olarak şu monitöre karar verdim. Ne diyorsunuz?
Technopat da inceledi bu monitörü. Ayağın masaya bağlanması büyük artı olarak gözüküyor. Benim için Curved olmamasının eksisini kapatıyor sanırım. Kalan özellikleri konusunda ne düşünüyorsunuz? 3.5-4 fiyat bandında daha iyi diyebileceğiniz monitör var mı?
Alınabilir hocam güzel seçim.

Yeni konular

Geri
Yukarı