MSI OPTIX MPG27C 27" alınır mı?

memjoly

Decapat
Yer
Mardin
Daha fazla  
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 2700X Socket AM4 4.3GHz 20MB Önbellek 105W
  • Anakart:MSI X470 GAMING PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3466MHz (OC) USB3.1 Anakart
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X 11GB GDDR5X 352Bit DX12
  • RAM:CORSAIR 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Kırmızı Vengeance LPX Dual Kit
  • SSD: Samsung 250GB 970 EVO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3400MB / Yazma Hızı 1500MB)
  • Harddisk: Seagate 3.5" 2TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 256MB Cache
  • PSU: Seasonic FOCUS PLUS 750W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı (SSR-750FX)
  • KASA:Corsair Carbide Series 275R Siyah Temperli Cam USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
Merhaba Arkadaşlar

Bu sisteme bu monitörü almayı düşünüyorum fakat bir tereddütüm var size sorayım dedim. Bu monitör Freesync yani AMD ekran kartı uyumlu geçenlerde Nvidia bir açıklama yaptı Freesync uyumlu monitörlere G-sync uyumu getiriyorlarmış. Ama yalnızca 12 Freesync uyumlu monitöre şimdilik G-sync uyumu gelmiş. Bu veya bu tip monitörlere g-sync uyumu gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Optix MPG27CQ
Dell 27'' S2716DG

Bu iki monitör arasında kaldım,kararsızım biri va panel yeni çıkmış diğerinde g-sync var.
Hangisini alayım bilemedim.

DisplayPort üzerinden bağladığınızda NVIDIA ekran kartı ile de FreeSync kullanabiliyorsunuz ama tam olarak çalışır mı onun garantisi yok. Dell her ne kadar G-Sync olsa da panelden taviz vermenizi tavsiye etmem.

DisplayPort üzerinden bağladığınızda NVIDIA ekran kartı ile de FreeSync kullanabiliyorsunuz ama tam olarak çalışır mı onun garantisi yok. Dell her ne kadar G-Sync olsa da panelden taviz vermenizi tavsiye etmem.
bende msi düşünüyorum,fikrim şöyle ilerde bu modellere g-sync desteği gelir bence

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı