MSI OPTIX MPG27C 27" alınır mı?

Trelans

Hectopat
Daha fazla  
Bu ürün bildiğiniz gibi indirime girdi fakat çözünürlüğü 1440x2550 veya G-sync olmaması beni düşündürdü. Bu özelliklere sahip başka monitörler çok daha ucuz değil mi? Bu fiyata G-Sync'li monitör alınamaz mı? Şimdiden teşekkürler.

Bu ürün bildiğiniz gibi indirime girdi fakat çözünürlüğü 1440x2550 veya G-sync olmaması beni düşündürdü. Bu özelliklere sahip başka monitörler çok daha ucuz değil mi? Bu fiyata G-Sync'li monitör alınamaz mı? Şimdiden teşekkürler.
Ben bu monitörü: MSI Optix MAG27CQ dün 2267 TL gibi çok iyi bir fiyata aldım. Özellikleri zaten mükemmel, ayrıca VA panel. Şuan ki fiyatı 3049 TL olmuş, indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

TN panel asla tavsiye etmiyorum, VA panel ideal.
Ayrıca söylemeyi unutmuşum, G-sync olayına takılmayın, g-sync olacağına VA panel olması çok daha iyidir.
Alacaksan bu monitörü al: MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync Fiyatı çok iyi indirime girmiş.

Son düzenleme:
Ben bu monitörü: MSI Optix MAG27CQ dün 2267 TL gibi çok iyi bir fiyata aldım. Özellikleri zaten mükemmel, ayrıca VA panel. Şuan ki fiyatı 3049 TL olmuş, indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

TN panel asla tavsiye etmiyorum, VA panel ideal.

Ayrıca söylemeyi unutmuşum, G-sync olayına takılmayın, g-sync olacağına VA panel olması çok daha iyidir.
Hocam nereden aldınız o fiyata ?

Kaçırdık yani :)
İndirim bitmedi ama stoklar bitmiş, benim aklımın ucundan geçmezdi stokların biteceği. Hatta bugün almayı düşünüyordum, iyi ki dün erkenden almışım. Bir de benim aldığım satıcı hepsiburadaydı.
Kaçırdık yani :)
Monitör alacaksanız, indirimleri yakalamanızı tavsiye ederim, HB ara ara %25 indirim yapıyor.

Hatırlıyorum geçen ay içinde de MSI monitörlerde indirim olmuştu, bu ay yine yaptılar, önümüzde ki ay da indirim yaparlar belki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı