MSI Radeon 6800 16 GB ile mining de ne kadar kazanılır?

MY UYGAR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar abimin elinde başlıkta belirttiğim ekran kartından var. İşi yüzünden evde çok fazla olamıyor ve ekran kartıyla mining yapmak istiyor. Eğer kâr edecek ise. İnternetten biraz araştırma yaptık fakat bazı siteler günde 16 dolar kazanç gösteriyor, diğeri ise 8 dolar günlük kazanç gösteriyor. Bundan nasıl emin olabiliriz?

Ethereum için,

@MY UYGAR buradan da hesaplayabilirsiniz.

Arkadaşlar merhabalar abimin elinde başlıkta belirttiğim ekran kartından var. İşi yüzünden evde çok fazla olamıyor ve ekran kartıyla mining yapmak istiyor. Eğer kâr edecek ise. İnternetten biraz araştırma yaptık fakat bazı siteler günde 16 dolar kazanç gösteriyor, diğeri ise 8 dolar günlük kazanç gösteriyor. Bundan nasıl emin olabiliriz?
Her kartın kazım gücü aynı olmuyor. Slicon lottery ve OC edition olması gibi etkenler mevcut.

Şu anki kura göre 2000TL kazanabilir. İleride 3000TL'de olabilir, 1000TL'de olabilir.

Ben 30MH/s hızında, mining esnasında oyun oyun oynarak aylık 1000TL + kazanıyorum şu anki kurda GTX 1660S ile. RX 6800 ise 60 MH/s hızında kazıyor, yani 2 katı. Günlük 8 dolar kazanır bu kurda.

(ETH değeri, son haftalarda her dakika boyunca artarak devam ediyor)

Öncesini ve sonrasını görmeden anında atılmak deneyimli kişiler ile konuşmadan yardım almadan bir şeyler yapmaya çalışmak zarar ettirebilir ama kar da ettirebilir çok karışık işler :D

Öncesini ve sonrasını görmeden anında atılmak deneyimli kişiler ile konuşmadan yardım almadan bir şeyler yapmaya çalışmak zarar ettirebilir ama kar da ettirebilir çok karışık işler :D
Hocam şu anlık bizim için zarar edecek bir durum yok zaten kartı ucuz dönemlerinde satın almıştık şimdi de boş zamanlarımıza kazım yapmayı planlıyoruz. Zaten ETH neredeyse her şekilde kar ettiriyor. 😀

Geri
Yukarı