MSI RX 480 veya EVGA 1060 SC

Gerçekten AMD destekli oyunlarda daha fazla performans veriyor diye RX 480'i Gtx1060 yanında daha üstün göstermeniz garip. Gtx 1060 daha iyi bir kart.
Bence senin araştırmadan bunları yazıyor olman garip. Nvidia destekli oyunlarda 6-7 FPS fazla iken 1060 performansı, Dx12 destekli bütün oyunlarda 15FPS geçiyor. Destekli oyunlarda 1070 performansı kolay iş değil.

Şu RX480 diyenlerin hangisinde RX480 var ? Hanginiz kullanıyorsunuz ? Ben RX480 Kullandım nefret ettim karttan. Şuan GTX1060 kullanıyorum. Sadece testlere bakıp yorum yapmayın burdan. GTX1060 RX480'den 1 milyon kat daha iyidir benim için param yok alamıyorum demiyor RX480 daha iyi diyor git al RX480 Titanı felan geçiyo GTX1060'da kart mı pehh.

Bu kartların belli bir performansı yokmu herkes bir şey diyor.Bunların mimari hangisi güçlü belli olmuyor mu ? Bide sorum bu DVI'larında farklı türleri varmış hepsi monitör veya karta uyar mı?

Bu kartların belli bir performansı yokmu herkes bir şey diyor.Bunların mimari hangisi güçlü belli olmuyor mu ? Bide sorum bu DVI'larında farklı türleri varmış hepsi monitör veya karta uyar mı?
RX480 gtx1060 ı geçiyor eğer oyunlar VULCAN destekliyorsa oyun bkz DOOM3.

Bazı fanboy arkadaşlar fazla para verip, daha az performans almayı sevdiği için 1060 demelerini normal karşılıyorum :)

image.jpeg

Şu RX480 diyenlerin hangisinde RX480 var ? Hanginiz kullanıyorsunuz ? Ben RX480 Kullandım nefret ettim karttan. Şuan GTX1060 kullanıyorum. Sadece testlere bakıp yorum yapmayın burdan. GTX1060 RX480'den 1 milyon kat daha iyidir benim için param yok alamıyorum demiyor RX480 daha iyi diyor git al RX480 Titanı felan geçiyo GTX1060'da kart mı pehh.
NVIDIA bunlara para mı ödüyor? RX 480'in referans soğutmalı modelini kullandım. Babamın para sıkıntısı oluştu ekran kartını sattım, şimdi para biriktirip yeni bir bilgisayar alıcam ve içinde RX 480 özel soğutmalı modeli olucak, yani inşAllah toplarım. RX 480'i 1.5 ay kullandım ve resmen hayran kaldım. F/P olarak RX 480, GTX1060'tan daha iyi bir kart.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı