Msi RX 580 armor ısı sorunu

Ahmetuysal

Decapat
Arkadaşlar kartım yükteyken 90° sınırlarında daha 90ı geçmedi. Bu arada kart yeni. Yükten kalkınca bir anda soğuyor ve yük altına girince çok çabuk ısınıyor. Sizce 90° normal mi?

Zofia adlı arkadaş mesajını beğenmediği herkese cahil gibi ithamlarda bulunup kendisinin cahilce mesajlar yazması ne kadar ironik acaba. 250W TDP yalanını uydururken çok uğraştın mı? 90 derecenin neresi normal?

Baya güldürdün, İzmirde internet kafem var uğrarsan bi ara beklerim. Her ay sistem güncelliyorum bırakta neyin ne olduğunu bileyim. Burada bi tane makine toplamıyorum 40-50 tane makine topluyorum. Onuda geçtim zaten kartın standart frekanslı hali 232W TDP değerine sahip. Gerçekten AMD ve RX serisi hakkında bilgin sıfır. Bana diyorsun ki uydurmuşsun elinin altında internet var bi zahmet aç bak. Araştırmacı ol, o zaman biraz daha ufkun aydınlanır. Hayatında üç kere bilgisayar toplamış geresini sürekli internet üzerinden seyretmiş ve oturduğu yerden sistem önerisi yapan birisin muhtemelen o yüzden sende öğreneceksin sadece zamana ihtiyacın var dostum benim.

4 Ay önce 9 tane sattım. Kendi mining çıkma kartlarımı ve TDP değeri 232dir. Military Class Armour serisi özellikle yüksektir. Çünkü frekans aralığı daha yüksek. Eyvah eyvah neleri kanıtlamaya ve anlatmaya çalışıyoruz.

Bir forumda msi afterburnerdan çalışma frekansını düşürerek ısınmanın önüne geçmişlerdi ve fps artışı olduğu söylenmişti sizce bu doğru mu?
Hayır Msi Armor Rx570 8gb kullanıyorum sıcaklık sorunum geçmedi bende voltaj düşürmeyi denedim 1-2 derece düştü sadece Servispointle görüşün iade için sıkıntı var.Yazlıktan donunuce garantiye yollayacağım bende.
TDP değeri 250W olan bir katın maksimum olarak 90 görmesi kadar normal bir durum yok bu havalarda. Yazdığınız yazıda ya şaka yapıyorsunuz yada öylesine yazdığınızı düşünüyorum.
Kardeşim saka yapan sensin.Eskiden yükte 70-75 derece kullanıyordum şuan minimum 80 dereceyle başlangıç yapıyorum.Kartı kullanmadıysan veya bilmiyorsan yorum yapma.

4 Ay önce 9 tane sattım. Kendi mining çıkma kartlarımı ve TDP değeri 232dir. Military Class Armour serisi özellikle yüksektir. Çünkü frekans aralığı daha yüksek. Eyvah eyvah neleri kanıtlamaya ve anlatmaya çalışıyoruz.
235W TDP değerine vurabilen tek model NITRO+ modelidir. Belki buna ROG STRIX de eklenebilir. Stok güç tüketiminde 80 dereceye vuran Armor modelinin 230W çekmesini nasıl bekliyorsunuz?

Baya güldürdün, İzmirde internet kafem var uğrarsan bi ara beklerim. Her ay sistem güncelliyorum bırakta neyin ne olduğunu bileyim. Burada bi tane makine toplamıyorum 40-50 tane makine topluyorum. Onuda geçtim zaten kartın standart frekanslı hali 232W TDP değerine sahip. Gerçekten AMD ve RX serisi hakkında bilgin sıfır. Bana diyorsun ki uydurmuşsun elinin altında internet var bi zahmet aç bak. Araştırmacı ol, o zaman biraz daha ufkun aydınlanır. Hayatında üç kere bilgisayar toplamış geresini sürekli internet üzerinden seyretmiş ve oturduğu yerden sistem önerisi yapan birisin muhtemelen o yüzden sende öğreneceksin sadece zamana ihtiyacın var dostum benim.
Ah canım kardeşim, buyur koskoca MSI element uyduruyor tabi. Burda doğruları bir tek sen biliyorsun. İnsanların da sana ayak uydurmasını istiyorsun. Elinin altında internet var biraz aç da bilgi sahibi ol. Kendi kafana denk gitme lütfen. Buyur;
410387

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı