MSI RX480'in Çalıştığı Halde Görüntü Vermemesi

@lobo Demek bir dahaki seçiminiz ne olursa olsun GTX1060. Siz sanıyorsunuz GTX 1060 alınca böyle şeyler olmayacak. Yüzlerce binlerce insan var GTX 1060 alıp sorun yaşayan. RX480 ile de sorun yaşayan var. Teknoloji bu şans işi belki GTX 1060 alsanız da arızalı gelecekti? Tabi hemen kotule RX480'i. Off off :(. Sonra da insanlar neden AMD almıyor? :(

şimdiye kadar hep ATİ-AMD aldım, işlemci hep AMD aldım son kullandığım 1090T den FX işlemciye geçmedim ilk defa İNTEL aldım i5 6500
RX serisi maalesef WW DSG gibi sorun çıkarma (oranı fazla)
RX 480 almaya karar verdim araştırdım çok fazla sorun olduğunu gördüm hep internetten veya Amazondan alırdım garantiye işim düşer çabuk halledebilirim diye hiç alışveriş yapmadığım VATAN' dan mağazadan aldım
RX serisi alınacaksa TR garantili yurtiçinden alınmalı bence
bütün teknolojik aletlerde sorun çıkabilir NVİDİA ekran kartında da çıkabilir

Performans ve sağlamlık konusun da görüşlerinizi yapabilirmisiniz. Ben de almayi dusunuyorum fakat yurtdışından alacağım için sizin gibi garanti problemleri yaşatmasından endişeliyim.
Anakartı değiştirdim yenisi (MSI B250 PC MATE Intel B250)şuan bir sıkıntı yok çalşıyor

monitör FHD ise MSI RX 480 4GB tavsiye ederim ben 8GB aldım çoğu oyunda 3-4 gb ram kullanımı var masaüstündeyken fanlar hiç çalışmıyor oyunda fanlar %30 çalışırken sıcaklık ORT 70 C
oynadığım bütün oyunlarda FHD ultra ayarlarda yüksek FPS aldım

FHD yi biraz açarmisiniz. Bu terimleri pek bilmediğimden soruyorum. ASUS rog 8GB ve freesync curved samsung monitor dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı