Çözüldü RX480'in HDMI'dan Görüntü Vermemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye V-Sync açmamıştım? İşte bende bunu diyorum. Dengeli bir sistem ile alacağım memnuniyet RX 480'in I3 ile kombosundan daha fazla. Nvidia almak istiyorum. Hala RX 480 daha iyi diyorsunuz. Biliyorum arkadaşlar. Ama memnun değilim. Artık iş performans değil kullanıcı memnuniyetine düştü. Ayrıca I5 7600K ile GTX 1050 Ti'dan alacağım performans RX 480'den belkide daha iyi olacak. Belki grafik anlamında değil fakat memnuniyet açısından beni yıllarca idare edecek bir sistem olur. Böyle düşündünüz mü hiç? RX 480'i geri yollarlarsa da yine büyük bir ihtimal Z170 + I5 7600K + 16GB'lık bir sistem ile yine yoluma devam ederim. Kaybım da olmaz. GTX 1050 Ti ile bunu belki daha ucuza halletmiş olurum.

GTX 1050 Ti 1080P ultra ayarlarda bile bazı oyunlarda 30 FPS üstünü zor veriyor. Oyun teknolojisi her yıl gelişiyor hal böyleyken 1050 Ti'nin uzun yıllar iyi grafiklerde memnun edeceğini sanmıyorum. Oynadığınız oyunlar LOL, CS:GO, Dota 2 gibi düşük grafikli oyunlarsa 1050 Ti alabilirsiniz. Tekrar söylüyorum aldığınız veya alacağınız kart bizi ilgilendirmez.

Ultra ayar takıntım yok. CS:GO, GTA 5, H1Z1, Rainbow Six Siege gibi başlı oyunları oynuyorum. Ya çoğu çok iyi optimize olmuş oluyor. Ya da işlemciye yük bindiriyor. Bence konu sahibi arkadaş kartı iade edip GTX 1060 almalı.

Kartı hiç düşünmeden aldığınız yere götürün. Vakit kaybetmeniz sizin zararınıza olur hocam.

Arkadaşlar kusura bakmayın. Ceza aldığım için yanıt da veremedim. Sorunu çözdük. Maalesef ki o kadar uyarmama rağmen arkadaşım kabloyu anakarta bağlamış haliyle onboard görüntü vermedi. Herkese çok teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı