Çözüldü RX480'in HDMI'dan Görüntü Vermemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsteyen istediği markayı alır. Bir kaç kuruş fazlasını verir belki daha iyi bir kalite alır. Belki birkaç kuruş eksik verir yine iyisini alır. Bu forumdan çoğu kişide alırken RX 480'i önerdi. Aldım kullandım memnun kalmadım. Bir daha kendi yolumdan şaşmayacağım.

Neyse arkadaşlar konuyu saptırmayalım. Konu sahibi arkadaş RX 480'i yine iade edebilirsen iyi olur senin için. AMD Kullanmak istiyorum dersen de o konuda yapacak bir şey yok. Kartın değişimini isteyin.

İsteyen istediği markayı alır. Bir kaç kuruş fazlasını verir belki daha iyi bir kalite alır. Belki birkaç kuruş eksik verir yine iyisini alır. Bu forumdan çoğu kişide alırken RX 480'i önerdi. Aldım kullandım memnun kalmadım. Bir daha kendi yolumdan şaşmayacağım.

Neyse arkadaşlar konuyu saptırmayalım. Konu sahibi arkadaş RX 480'i yine iade edebilirsen iyi olur senin için. AMD Kullanmak istiyorum dersen de o konuda yapacak bir şey yok. Kartın değişimini isteyin.

Bende RX480 kullandım. Yazılımını bende beğenmedim. 3-5 fps fazla alıcağına içinin rahat ettiği kartta oynamak bana göre daha mantıklı.

Yazılımın nesini beğenmediniz? Bir kere arayüzü bence Nvidia'nın kinden daha iyi. Bütün araçlar tek bir yazılım altına birleşmiş. GTX 960 kullandığımdan biliyorum.

Bende RX480 kullandım. Yazılımını bende beğenmedim. 3-5 fps fazla alıcağına içinin rahat ettiği kartta oynamak bana göre daha mantıklı.

İşte tam benim kafadan :) GTX 1050 Ti alıp üzerine sistem dizeceğim. RX 480'de GTX 660 performansını bile alamıyordum. GPU Kullanımı sürekli dalgalanıyordu. Sanırım benim kartın GPU'su da bozuktu.

Yazılım konusunda son sürücülerle birlikte AMD Nvidia'yı yakaladı. RX 480 yerinede GTX 1050 Ti'li sistem dizmek "Attan inip eşeğe binmek" gibi bir şey.

Nvidia'nin yine bir kaç güzel özelliği var onların dışında başa başlar. Hatta dediğiniz gibi son güncellemelerle AMD öne bile geçti.

Sürdüğün at niye koşmuyor onu çözmek lazım yoksa bu at koşmuyor diye eşeğe binilmez. O at koşarsa eşek falan kalmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı