Mültecilerin gizlice ülkemizdeki kadınların videosunu çekip TikTok'a yüklemesi

Teurastaja.

Kilopat
Mültecilerin ülkemizdeki kadınlardan izin almadan metroda, plajda, sokakta bilumum yerlerde gizlice videolarını çekip TikTok'a yüklüyorlar ve yüzlerini gösteriyorlar. Yeni bir hesap açıp kendimi TikTok'un algoritmasına göre ayarlardım ve bu tarzda çok fazla içeriğe denk geldim. Bugün bize denk gelmediyse yarın gelmeyeceğinin garantisi yok. Mülteciler elini kolunu sallayarak ülkeye giriyor ve iktidarın hiçbir sesi çıkmıyor ölü taklidi yapıyorlar. Eğer bu işe bir el atılmazsa önümüzdeki 30 yıl içinde örgütlenip ne yaparlar bilemiyorum. Ülkemizdeki insanlar çok fazla sessiz kalıyor bir süre sonra unutuluyor ve sıradanlaşıyor. Bu işin sonu nereye varacak?

Böyle şeyler gördükçe elimle telefonuna vurup yere düşürüp ayağımı basıp ekranını paramparça edesim geliyor o şahısların.

Türklerde yapıyor özellikle Twitter'da, denk geldiklerime fake polis hesabı ile hesabı kapattırıyorum ama yenisini açmak 2 dakika, üzücü ve iğrenç bir şey.

Hocam bunlarda ar edep yok. Kendi ülkelerinde oğlancılık yaygın kadınlar sokağa çıkamıyor. Sokakta kadın görünce de topluca tecavüz etmeye kalkıyorlar ve bu normal karşılanıyor onlarda. Hatta oğlan çocuklarına bile tecavüz etmeye kalkıyorlar. Ruhi Çenet'in Pakistan videolarını izle sokakta bir iki kadın anca görürsün. Yani anlatmak istediğim hayatlarında hiç kadın görmedikleri için ve çoğu evlenemediği için kadın görünce şaşırıyorlar. Biz ufo görsek nasıl şaşıracağımız gibi bunlar da kadın görünce şaşırıyorlar. Buranın da kültürünü tanımadıkları için ve ellerini kollarını sallayarak sınırdan geçtikleri için böyle şeyler yapma cesareti buluyorlar.
Böyle şeyler gördükçe elimle telefonuna vurup yere düşürüp ayağımı basıp ekranını paramparça edesim geliyor o şahısların.
Hocam yenisini alsan en dandiği 3000 lira sakin ol.

Mecburen 1 yıl sabredeceğiz.
Eğer iktidar değişirse bu sorun %100 çözülür.
Bazılarının hukuk insan hakları laflarına da takmayın.
Yeni gelecek hükümet öyle yada böyle gönderir bu Arapları.
Herşey legal yollarla olacak diye birşey yok.

Mülteciler türkiyede yaşamayı hak etmiyor. Bunları ölmesinler diye acıyıp aldık ama artık tepemize çıkıyorlar. Bir an önce suriyedeki terörden temizlenen bölgelere yerleştirilmeleri lazım.

Mecburen 1 yıl sabredeceğiz.
Eğer iktidar değişirse bu sorun %100 çözülür.
Bazılarının hukuk insan hakları laflarına da takmayın.
Yeni gelecek hükümet öyle yada böyle gönderir bu Arapları.
Herşey legal yollarla olacak diye birşey yok.
Hocam insan hakları falan boş. Ona bakarsan bizim de mülteciler olmadan özgürce yaşama hakkımız var ve bu hakkı elimizden alıyorlar. Gerçi bunlar da göndereceğiz diyor şimdi hadi hayırlısı.
Mülteciler türkiyede yaşamayı hak etmiyor. Bunları ölmesinler diye acıyıp aldık ama artık tepemize çıkıyorlar. Bir an önce suriyedeki terörden temizlenen bölgelere yerleştirilmeleri lazım.
Hocam Suriye'de şu anda bir tehlike yok. Direkt salabilirler istedikleri yerde yaşasınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı