Müslüman ile Arkadaş Olunur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Müslüman ile arkadaş olunur mu?
Kendisi 1 kez Evrim'e laf etti ve o zamandan beri düşünüyorum. Arkadaş olmalı mıyım? Dediği laf ise şu: “Sizin Darwin dediğiniz.” Moralim bozuk, ondan böyle bir laf beklemiyordum. Arkadaşlığımı kesmeli miyim?
Moralinizin bozuk olması normal. Arkadaşınız sizin inandığınız düşüncelere dil uzatmış. Onunla düzgün bir biçimde konuşun. Arkadaşlık demek karşılıklı saygı ve sevgidir. Birbirinizim fikirlerine , inançlarına , tercihlerine saygı duyun.

Müslüman ile arkadaş olunur mu?
Kendisi 1 kez Evrim'e laf etti ve o zamandan beri düşünüyorum. Arkadaş olmalı mıyım? Dediği laf ise şu: “Sizin Darwin dediğiniz.” Moralim bozuk, ondan böyle bir laf beklemiyordum. Arkadaşlığımı kesmeli miyim?
Geçen gün bunun aynısı fakat üzerinde oynanmış bir konu gördüm. Ya bizimle dalga geçiyorlar ya da ikiniz de arkadaşsınız. Ateist ile Arkadaş Olunur mu? - Technopat Sosyal

Arkadaşlarını inançlarıyla belirlememelisin. Herkesin inancı kendisiyle ilgili.

Ateist ile arkadaş olur mu dedi ama onun inancına küfür etmiş. Ben seninkine edeyim sen de benimle arkadaşlık yapar mısın diye sorarsın. Ve troll ise zaten saçma ironi ise konu kirliliği. (!)'Değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı