Müzik dinlemek için Hakii G1 Pro vs Hakii Time

catfood

Hectopat
Yer
Coruscant, Empire
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Webmaster, Modder - Cyberpunk 2077 & Titanfall 2 & Battlefront 2
Genel olarak oyun gibi şeylerde değil müzik dinlemek için kullanacağım. Hakii Time ve G1 Pro arasında kaldım. G1 Pro kullanım süresi olarak açık ara önde ama Type-C girişli falan olmaması beni biraz üzdü. Yine de ses kalitesi olarak kablolu bir kulaklığa (asla o kadar iyi olamaz evet) en yakın olacak şekilde güzel bir şey almak istiyorum. İkisinden birini kullanmış olanınız var mı? Ne yapmamı önerirsiniz?
Yine kimsenin yardım etmediği bir konuma kendim yanıt vereyim. İkisini de almadım arkadaşlar. Onlar yerine TaoTronics SoundLiberty 97 aldım. Midler, tizler, basslar her şey gayet güzel, ses seviyesi beklediğimin üstünde. Anc özelliği yok ama sanki varmışcasına haz veriyor. Rock, metal tarzı dinlediğim için hem yüksek ses istiyordum hem de kaliteli bir sese ihtiyacım vardı ve SoundLiberty 97 bütün ihtiyaçlarımı karşıladı. Type-C girişli şarj kutusu var; ki bu bugünlerde çok iyi bir şey, özellikle hala Micro USB şarjlı olan modeller varken. Kutusu sensörlü, yani çoğu Bluetooth kulaklık gibi önce kulaklıkları kutudan çıkarıp sonra bağlanmasını beklemiyorsunuz, kapağı açtığınız an eşleşiyor ve siz kulaklıkları çıkarıp kulağınıza takana kadar her şey hazır oluyor. Tavsiye ederim benim gibi kriterleri olan herkese. Bu mesajı yazdığım tarih itibarıyla indirimli olarak 327 TL.

TaoTronics Soundliberty 97

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı