Muhabbet kuşları nasıl ele alıştırılır?

Ayanalı cam alma onu eş olarak algılar eline alısması zorlaşır aynasız olursa daha iyi olur muhabet kuşu hamağı alabilrsin benimki bayılıyor.

Bir de hocam başka bir şey olarak mama kapı nasıl olmalı su kapı onlar nasıl olmalı ilk defa bakacağım için biraz meraklıyım kusura bakmayın. Ve gaga sı için bir şey vardı o iyi bir şey mi?

Bir aynalı cam falan alalımı merdiven artık onların isimleri nasıl geçiyorsa aksesuar olarak ne alabiliriz.
Ayna önermiyorum ben ama halka halka oyuncaklar var. Onlardan alabilirsiniz

Dosya Ekleri

• JPM025444_2.jpg
    JPM025444_2.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 8
Bir de hocam başka bir şey olarak mama kapı nasıl olmalı su kapı onlar nasıl olmalı ilk defa bakacağım için biraz meraklıyım kusura bakmayın. Ve gaga sı için bir şey vardı o iyi bir şey mi?
Yukarıdaki videoyu izleyin hocam, bende takip ediyorum o yayıncıyı. Bu konuda daha bilgilidir bizden.😊

O gaga taşı hocam su kapları kafesin tellerinin modeline gore değişiyor.

Yukarıdaki videoyu izleyin hocam, bende takip ediyorum o yayıncıyı. Bu konuda daha bilgilidir bizden.😊

Arkadaş doğru söylüyor bende bu işlere ünal vlog sayesinde başladım o videoda her sorunun cevabı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı