Muharrem ince "Ben bu ülkeyi karşılıksız sevdim" diyerek gönderi paylaştı

Sosyal medya Fatih Erbakan'ı hiç gündemine almıyor, Seçimde beklenenin üzerinde oy alacak eminim.

Adını daha yeni duydum.

Ne iğrenç bir yorum. Benim görüşüme saygısı olmayan insanın yaptığı yoruma bak. Terbiyesiz.

Senin görüşün mantıklı bir görüş olsa saygı duyarız. Ben IQ Seviyenizin 90 Ve altı olduğunu düşünüyorum.

Senin görüşün mantıklı bir görüş olsa saygı duyarız. Ben IQ Seviyenizin 90 Ve altı olduğunu düşünüyorum.
Senin gibi saygısız ve ahlaksız biriyle daha fazla konuşmak hem psikolojik hem de mental anlamda benim için hem de günün şu saatinde hiç mantıklı değil. Siz de umarım cevap vermez ve susarsınız.

Senin gibi saygısız ve ahlaksız biriyle daha fazla konuşmak hem psikolojik hem de mental anlamda benim için hem de günün şu saatinde hiç mantıklı değil. Siz de umarım cevap vermez ve susarsınız.

Sen cevap verdiğime dua et bence.

Bu seçim kan davalınız bile olsa 6'lı masanın adayına vermek zorundayız.
6 lı masa milletin sesine kulak versin, 2 ittifak arasına ülkeyi sıkıştırmaktan vazgeçsin, halkın çoğunluğunun istediği kişi varken halen kazanma ihtimali düşük kişileri öne sürüyorlar. Bu seçimde ülke olağanüstü durumda öne çıkmayan Mansur Yavaş'ı ve onu aday göstermeyip, kuruluş ideolojisinden sapmış, kendi ideolojisini dayatan başta CHP olmak üzere tüm 6lı masayı kınıyorum.

İlk turda İncenin içinde olduğu ittifakı destekliyeceğim. Adam halen cesur şekilde ikdidara talip.

Ne o ne bu. Bu ülkeye çok acil feminist bir yönetici gelmeli. Ülkeye değil tüm dünyaya feminist yöneticiler gelmeli. Yoksa gerisi hep klasik siyasetçi.
Emin ol şu dünyada ne feminist ne o ne bu ne şu demeyen özgürlük adına kendi fikirlerini özgürce yaşayan ve halkına bu amaç doğrultusuyla yola çıkan insanlar gelseydi ne bu günleri görürdük ne de ''feministlik'' adı altında yapılan saçmalıkları

Yeni konular

Geri
Yukarı