Muharrem İnce oy bölüyor mu?

Muharrem İnce oy bölüyor mu?

• Oy verenlerin toplamı
    376
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oy bölüyor diyenlerin hepsi kendi adaylarına güvenmiyor demektir. Madem max %3 alacak, o halde %97 den %51 alsın adayınız. Gidipte İnceyi suçlamayın.

Bu adamın böyle çıkışlarını seviyorum. Cidden. Bence solcular KK'nı bırakıp buna oy vermeli. İktidara gelir mi bilemem ama adam gibi muhalefetlik yapacağı, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceği kesin.

Muharrem İnce, Nevşin Mengü ile münakaşasını anlattı. İnce, Mengü'nün konuşma esnasında kendisine "Yazarım kardeşim" şeklinde çıkıştığını, kendisinin de "Ben senin kardeşin değilim, babanın arkadaşıyım" ifadeleriyle karşılık verdiğini vurguladı.

HDP'nin %13 civarında oyu var. Sen herhalde oyun sanıyorsun seçimleri? %13 oy olmadan hiçbir parti kazanamaz. AKP zamanında HDP ile ittifak yaptı, neredeyse tüm partiler ittifak yaptı. Sırf oy potansiyeli yüzünden. İşin yararlı tarafı kazandılar. CHP'de şimdi aynısını yapıyor. %13 oy az mı sence? Seçimi ilk turda bitirme şansını veriyor bize. Onu geçtim 2. tur alma şansımızı 2 katına çıkartıyor.

Sizlerin mantığını çok net bir şekilde yazılar ve görseller aracılığıyla tanımladım artık tye almıyorum iyi düşünceler diliyorum.

Gizli AKP'li zihniyeti işte, hadi görüşürüz. Verecek cevabınız olmayınca iyi kıvırıyorsunuz :D

Ben sonuna kadar inceyi destekliyorum merak etmeyin yazdıklarımdada malum partiyi desteklemeyeceğimi belirttim sizde belirteyim bu ülkenin başına doğru düzgün bir yönetici gelmediği sürece bu durumlarda bu konuları çok tartışacağız.

İnce'nin %5-en iyimser tablo- oyun üzerine çıkacağını umanlara söyleyeceğim tek şey: Wake up reality.

İnce'nin %5-en iyimser tablo- oyun üzerine çıkacağını umanlara söyleyeceğim tek şey: Wake up reality.

Siz zaten popüler kütürün insanlrısınız sizin kafanızda 2 parti var ya AKP'ya da CHP hiç kimseye şans vermiyorsunuz birinin 20 yıldır yaptığı ortada diğeri ise 20 yıldır koltuktan kalmayan bir muhalefet.

Siz zaten popüler kütürün insanlrısınız sizin kafanızda 2 parti var ya AKP'ya da CHP hiç kimseye şans vermiyorsunuz birinin 20 yıldır yaptığı ortada diğeri ise 20 yıldır koltuktan kalmayan bir muhalefet.

Sizin gibilerinin babaları ve dedeleri yüzünden AKP hala iktidar. Bu seçim fırsat vermeyeceğiz artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı