Musallat virüsü nasıl temizlenir?

Bondrewd

Hectopat
Az önce oyun oynarken arka planda çalışan gereksiz programları temizlemek için Görev Yöneticisi'ni açtım. Bakarken "musallat" diye klasör simgeli bir arka plan program gördüm. İsminin Türkçe olması ve hiç bilmiyor olmamdan dolayı Google'da arattım ve flash belleklerden bulaşan bir virüs olduğunu öğrendim. Yakın zamanda bir flash bellek takmış ve biçimlendirmiştim. Ondan bulaşmış gibi. Nasıl kökünden temizlerim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    85,5 KB · Görüntüleme: 159
Çoğu A-V artık temizleyebiliyor bu zararlıyı:

Uygulayın.

Kod:
http://gebzeertugrulgaziilkokulu.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/41/02/701957/dosyalar/2017_08/12114213_MusaLLaT.exe_Silici.zip
Çoğu anti-virüs temizleyebiliyor bu zararlıyı. Ayrıca zararlıyı kendi temizleme aracıyla temizlemek çok yanlış. Bu, tüm zararlılar için geçerli. Zararlıyı geliştirenin içine zararlı enjekte etmediği ne malum?

Çoğu Anti-Virüs temizleyebiliyor bu zararlıyı. Ayrıca zararlıyı kendi temizleme aracıyla temizlemek çok yanlış, tüm zararlılar için geçerli. Zararlıyı geliştirenin içine zararlı enjekte etmediği ne malum?

Aynen kardeşim malware e anti virüs programı engel olacak çok zekisin böyle devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı