Musclewiki adlı fitness programı zayıflatır mı?

O site gayet kullanılışlı. Hangi hareket hangi bölgeye ait görmek için veya hangi bölgede hangi hareketi yapmam lazım diye bakabilirsin. Ancak zayıflatır mı o sana kalmış. Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok baştan söyleyeyim yani ne bileyim biraz belimin şurdaki yağlar gitsin veya az sırtımı inceltiyim zart zurt yalan tamamen yağ yakman lazım o da kalori açığı oluşturup sağlam egzersiz ve kardiyoyla olur.

O site gayet kullanılışlı. Hangi hareket hangi bölgeye ait görmek için veya hangi bölgede hangi hareketi yapmam lazım diye bakabilirsin. Ancak zayıflatır mı o sana kalmış. Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok baştan söyleyeyim yani ne bileyim biraz belimin şurdaki yağlar gitsin veya az sırtımı inceltiyim zart zurt yalan tamamen yağ yakman lazım o da kalori açığı oluşturup sağlam egzersiz ve kardiyoyla olur.
Youtube'da diyetisyenin biri 45 kilo verdiren program yazmış. Hatice Nur Ege diye biri. Ona da gözüm çarptı. İksini bir yapsam kalori açığa çıkar mı?

Kalori açığı oluşturmak çok zor bir şey değil. Günlük kaç kalori alman gerektiğine bak. 2500 diyelim. Ortalama 2000-2200 alsan oluşuyor işte.

Ne ile alacağım o önemli işte. Bana biraz daha detaylı anlatır mısın?

Ben 97'den 76ya kadar düştüm. Şekeri kes. Abur cubur vs olmasın hayatında bir süre. Şekeri ben meyvelerden alıyordum. Yağı sıfıra indiremezsin istesen de ama sağlıksız yağı elinden geldiğince sıfıra indir. Protein ağırlıklı protein + karbonhidratla beslenebilirsin. Ha ben kilo verirken bunlara hiç dikkat etmeyip hiç spor da yapmadığımdan skinny fat denen duruma geldim yani ince gözüküp yağlı olma durumu. Onun için bu diyeti yaparken spor da yapıp proteini yeterince alırsan çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı