Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muhtemelen troll konu için insanların sinirlerini hoplatmışsın. Gerçekse de şu kafayla nasıl başardın gitmeyi çok merak ediyorum. Konuşma tarzına bakarak umarım konuşmana izin verilmeden gönderilirsin de zaten Türklere karşı olan algıyı daha da berbat etmezsin. Liseli kanı yapılması imkansız değil ama bunu gaza geldim çok büyük hata yaptım, çok pişmanım ve şimdi böyle diyorlar ne yapmalıyım demek yerine, müdürle hesaplaşacağım gibi söylemler ve yardımcı olmaya çalışanlara sana ne tarzı primat cevaplarınla senden hiçbir şey olmayacağını anlıyorum. Temennim cezanı gerektiği gibi almandır.

Yunanlar ile alıp veremediğin ne bilader? Seni sevmemelerinin sebebi belki de Türk olman değil de düşünmekten ırak bir birey olmandır. Kendi cümlelerin içerisinde çelişiyorsun ve bir de üste çıkmaya çalışıyorsun. Daha fazla yanıt verme de gidip idareden özür dileyerek kendine çekidüzen ver. Mademki devletine/milletine bu denli bağlısın, devletin malına da zarar verme.

Yunanlar ile alıp veremediğin ne bilader? Seni sevmemelerinin sebebi belki de Türk olman değil de düşünmekten ırak bir birey olmandır. Kendi cümlelerin içerisinde çelişiyorsun ve bir de üste çıkmaya çalışıyorsun. Daha fazla yanıt verme de gidip idareden özür dileyerek kendine çekidüzen ver. Mademki devletine/milletine bu denli bağlısın, devletin malına da zarar verme.
Benim Yunan’larla derdim yok onların benle derdi var biride o müdür denilen şahıs

Benim Yunan’larla derdim yok onların benle derdi var biride o müdür denilen şahıs
Müdürünün seninle bir derdi yok. Olsa da etnik kökenlere bağlı değil. Senin gibi kaç bin tane öğrenciye müdürlük yaptı bu kişi. Seninle dertlerinin olmasının sebebi farkında olmadan da olsa ırkçılık yapman ve lafın gelişiyle 'belalı olman'. Psikolojik bir rahatsızlığın olduğunu düşünerek bir psikiyatriste danışmanda yarar görüyorum.

Müdürünün seninle bir derdi yok. Olsa da etnik kökenlere bağlı değil. Senin gibi kaç bin tane öğrenciye müdürlük yaptı bu kişi. Seninle dertlerinin olmasının sebebi farkında olmadan da olsa ırkçılık yapman ve lafın gelişiyle 'belalı olman'. Psikolojik bir rahatsızlığın olduğunu düşünerek bir psikiyatriste danışmanda yarar görüyorum.
Gerek yok sen Türkiye de yasayip milliyetciyim diye laf yapanlara bak hatta inadina buradaki turk dusmankarinin mudurun kapisinin onunde Turk bayragiyla fotograf cekinecegim

Gerek yok sen Türkiye de yasayip milliyetciyim diye laf yapanlara bak hatta inadina buradaki turk dusmankarinin mudurun kapisinin onunde Turk bayragiyla fotograf cekinecegim
Peki. Bunu ülkü ocağı Facebook sayfasında paylaşabilirsin. Fakat muhtemelen sarsılmış bir lise hayatı ile birkaç sene içinde bu yaptıklarından pişman olacaksın. Çok değil, 5 sene içinde buralara geri dönersen ne dediğimi anlayacaksın.

Gerek yok sen Türkiye de yasayip milliyetciyim diye laf yapanlara bak hatta inadina buradaki Türk dusmankarinin mudurun kapisinin onunde Türk bayragiyla fotograf cekinecegim.

Musluğun üzerine oturacak kadar vücut dengen var ama lafların anlamlarını bilecek kadar akli dengen yok :(. Türk soyu nereye gidiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı