Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru olabilir hocam.

Ben bu tiplere özenmiyorum ben 8 sene Adana'da yaşadım kral ayık ol.

Eh forumun kalitesine bak buram buram nasıl düşüyor, laflara bak hele... Gecenin köründe millete yardımcı olalım diye giriyoruz az kafa dağıtalım diyei açılan konulara bak... Sonra forumda küçükleri aşağlıyorlar diyorlar.

Bu fotoğrafla birlikte Reddit'e falan koy bence güzel meme olur senden. Dayak konusunda şaka yapmıyorum bu arada.

Hocam neden böyle bir şey yaptınız, gerçekten gerek var mıydı? Umarım affeder okul yönetimi.

Müdürün ırkçılık yaptığını düşünüyorsan şunu kabullenmen gerek. Adama "bela olmak" , adamla "uğraşmak" adamın bu düşüncesini değiştirmeyecek aksine daha da doğrulayacak.

İnsanların "özür dile geç" önerilerine "kendimi ezdirmem" şeklinde karşılık vermişsin. Diğer insanların ne yaptığından bağımsız olarak musluğun üstüne çıkman yanlış, özür dileyeceğin mecra da müdürün kendisi değil zaten. Kurul nezdinde okuldan özür dileyeceksin o kadar. Abartılacak bişey yok bence.

Türkleri temsil etme kısmı asıl sıkıntılı mevzu. Hayatında hiç Türk görmemiş okul arkadaşlarının kafasında "Türk" denince oluşacak imge direkt sensin. Bunun bilincinde olmanı isterim. Bu düşünce yapısında devam edersen , okul arkadaşların ilerde bizden biriyle karşılaştıklarında ve Türk olduğumuzu duyduklarında kafalarında canlanacak şey "bizim lisede bi çocuk vardı, musluğun tepesine neden çıkmıştı hatırlamıyorum ama , bi de üstüne kendi haklı gibi kurula kafa tutmuştu, şutladılar herifi, ne saçma olaydı " hikayesi olacak. Çok ciddi, tertipli, düzenli biri ol demiyorum sadece tadında bırak, özrünü dile sonra arada yaparsın yine ufaktan trollüklerini. Bunu yaptığın an " bizim lisede bi çocuk vardı, bi keresinde musluğun tepesine bile çıkmıştı, hafif troll adamdı ama matrak çocuktu" hikayesine dönecek.

Gerçekten müdürün ırkçıysa bile yapabileceğin en iyi şey adama malzeme vermemek. Adam kafana silah dayayıp "musluğa çık" demedi. Kendin yaptın sonuçta. Yaptığının sorumluluğunu al, geç.
Ben inatlaşıcam, okuldan atılıcam. Durulmayıp diğer okulumda da aynı şeyleri tekrarlıcam , sizden beni eleştirmenizi değil desteklemenizi bekliyorum (şuana kadar yazdıkların bunu istediğini gösteriyor) diyorsan forumlardan istediğini alamazsın. Belli facebook gruplarına, reddit sayfalarına, discord serverlarına geçip istediğini alabilirsin.
Ama şunu unutma, geride bıraktığın tek şey okulundaki insanlarda oluşturacağın negatif Türk arketipi. Yıllardır kırmaya uğraştığımız, senin de (gerçekten müdürün dediğin gibiyse) ırkçılığa maruz kalmana sebep olan bu "barzo Türk" algısını lütfen besleme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı