Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eheheh illegale karışayım , kelebek sallılayım , arabayla drift atayım . 2. opsiyonudur bu iyi değilim demenin.
Havlayan it ısırmaz. Şey, pardon... köpek.
Ne illegali hocam bunlar kendi gölgesinden korkar. Maksimum illegalleri mp3 indirmek falan.

Havlayan it ısırmaz. Şey, pardon... köpek.
Ne illegali hocam bunlar kendi gölgesinden korkar. Maksimum illegalleri mp3 indirmek falan.
Kardes ben sirketler tarafindan dava edilmis adamim buyur bak
A2F892AA-3968-4CA4-9E92-359DD0D9A509.jpeg

Kardes ben sirketler tarafindan dava edilmis adamim buyur bak Eki Görüntüle 1628406
Bunu başarı mı sayıyorsun? Ya annen baban ciddi zekası düşük insanlar ya da sen evlatlıksın. Ayrıca Call of Duty seni niye dava etsin moruk hayırdır Vanguard'ın kaynak kodunu falan mı sızdırdın? :D

Tam 5 kardeşlik birini bulduk sonun hayır olsun. Ne diyelim git başka kumda oyna.
Simdi de beni dovmekle tehdit ediyorsun sorsak turksun

Bunu başarı mı sayıyorsun? Ya annen baban ciddi zekası düşük insanlar ya da sen evlatlıksın. Ayrıca Call of Duty seni niye dava etsin moruk hayırdır Vanguard'ın kaynak kodunu falan mı sızdırdın? :D
Kacak oyun indirdim senin anlayamayacagin isler

Fatura yollamışlardır, cod indirmiş torrentle hıyarto.

Torrent indirdiğinden dava ettiler seni ha :D? Arkadaş troll, daha fazla itimat etmeyin yazdıklarına.
Evet torrent yasak kanada da troll degil arastir bak ayrica konun bunla alakasi yok konuyu baska yerlere cekip dikkatimi dagitiyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı