Mustafa Kemal Atatürk'e Ensonhaber isimli internet sitesinin resmi hesabından hakaret edildi

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ensonhaber'in yayın grubu başkanı da konu hakkında açıklama yaptı. Bu iğrenç olayın da tez zamanda açığa kavuşturulacağını belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tweet de kaldırıldı.

1663139574357.png

Son düzenleme:
Ensonhaber'in yayın grubu başkanı da olayın takipçisi olduklarını söyledi bakalım. İlerleyen zamanlarda bir gelişme olursa duyurulacaktır.
Büyük ihtimalle kendi trol hesabıyla yazdığını sanıyordu ama sitenin hesabıyla yazdı.

Olabilir, o ihtimal de var da sorumlu kişiler hesabını vermeli. İşin ucundan sıyrılıp kaçmak yok. Resmi hesaptan böyle bir açıklama yapılması bana da mantıklı gelmiyor. Sitenin resmi hesabından yazdığının farkında değildi muhtemelen, fark edince de Tweet'i sildi. Tweet de silindi zaten.

Olabilir, o ihtimal de var da sorumlu kişiler hesabını vermeli. İşin ucundan sıyrılıp kaçmak yok. Resmi hesaptan böyle bir açıklama yapılması bana da mantıklı gelmiyor. Sitenin resmi hesabından yazdığının farkında değildi muhtemelen, fark edince de Tweet'i sildi. Tweet de silindi zaten.
Ama şimdi hack olsa fark ederler yani ama belki etmediler desek, kendi tweet'i silmiştir zaten.

Cumhuriyet döneminde Yunanlarla sıkı dostluğu vardı paşalarımızın.
Bu bilgi doğru bu arada isteyen araştırsın.

Zamanında buna benzer hatalar büyük internet sitelerinin resmi hesabından da yapıldı. Sitenin sosyal medya hesaplarından sorumlu kişi kimse artık, bilemiyorum. Kendi hesabına ya da farklı bir hesaba geçiş yaptığını sanıyor ancak bunu sitenin sosyal medya hesabından yapıyor ve ortaya da çıktı buna benzer birkaç şeyler. Dediğiniz gibi bilerek de yapılmış olabilir, bilemeyiz de @UfukÇ.'nin varsayımı daha ağır basıyor. Ne olduğunu da zaten bilemeyiz, tahminden öteye de gitmez bizimki.

Geri
Yukarı