Mutfakta Kadın vs. Mutfakta Erkek

Şu kanal kadar hemcinslerimi aşağılamayı kendilerine amaç edinmiş feminist bir topluluk daha görmedim.

Kalıbımı basarım ben hem oradaki erkekten, hem de oradaki hatun kişiden 10 kat daha güzel menemen yapar, çayı da en âlâsından demlerim.

Madem erkek mutfakta bir spastikten farksız, hatun kişiyi de inşaatta harç karmaya davet ederiz.

Küreği kaldırabilirse aylığım kendilerine hediyedir. (!) :izliyorum:

Yahu arkadaş bunlar böyle ezerler sonra eve gider YouTube'u açar, arama kutusuna "Arda'nın Mutfağı" yazar, sonra kanala girer, hoşuna giden yemeği açar, tarifini alır yapar.

Bu "onedio" denilen dangalak ordusu ne zaman bu kadar popüler oldu? Bir şeyleri abartmaya başlayınca bu kadar popüler oldu.

Şu kanal kadar hemcinslerimi aşağılamayı kendilerine amaç edinmiş feminist bir topluluk daha görmedim.

Kalıbımı basarım ben hem oradaki erkekten, hem de oradaki hatun kişiden 10 kat daha güzel menemen yapar, çayı da en âlâsından demlerim.

Madem erkek mutfakta bir spastikten farksız, hatun kişiyi de inşaatta harç karmaya davet ederiz.

Küreği kaldırabilirse aylığım kendilerine hediyedir. (!) :izliyorum:
Yıllar sonra gelen mesaj: Bu mesajdan bir süre sonra bir yemek kursuna gittim. Sağlam bir şekilde yemek yapmayı ve sürüyle yemek tarifi öğrendim. Canım bir şey istediğinde gidip kendim yapıyorum bu sayede.

Sanırım fazla gaza gelmişim. Ama olsun. Elimize bir maharet daha kazandırmış olduk. 😁

Geri
Yukarı