Standupta kadın erkek ayrımcılığı

Ama söyleyen kişi kadın olduğu için ''Bütün kadınlar mizah yapamaz'' diye bir algı oluşuyor, yorumlarda da ''Çok argo kullanmışsın o yüzden sevmedim.'' diyeceklerine ''Kadınlar hiç mizah yapamıyor kadın olduğu için böyle.'' yazmamalılar.
Eleştiri sevmeyen bir işe kalkışamaz bu Dünya da böyledir hitabeti olmadığı ve taklit furyasına dönüştüğü için video, bu insanlara bu fırsatı veren videoda ki kadının ta kendisi zaten. Burda cinsiyetle alakalı bir şey yok bir çiftçi köyden gelip müdür olsa ve başarısız olsa ne beklerdin köylü derler. Ama onlara bu fırsatı vermeyip başarıyla yönetse vay adam hepsine taş çıkardı derler bu işler böyle yürür işine gelmeyen ağlamasın.

Emin ol ben de sapık muamelesi yeme korkusundan okulda 1 kızla bile rahat konuşamıyorum.Bu arada haklısın kadın cinayetleri ağırlıklı olsada erkek cinayetleri de var.
Aynen öyle dostum. Geçen sahilde spor yapıyordum ve bir anda karşıma küçük tatlı mı tatlı bir kız çocuğu çıktı. Çocukları çok severim ve yanaklarından makas almadan rahatlamam. Ama ardından arkasında ebeveynlerini gördüm ve hemen vazgeçtim, pedofili muamelesi yerim diye. Halimiz bu işte.

Eleştiri sevmeyen bir işe kalkışamaz bu Dünya da böyledir hitabeti olmadığı ve taklit furyasına dönüştüğü için video, bu insanlara bu fırsatı veren videoda ki kadının ta kendisi zaten. Burda cinsiyetle alakalı bir şey yok bir çiftçi köyden gelip müdür olsa ve başarısız olsa ne beklerdin köylü derler. Ama onlara bu fırsatı vermeyip başarıyla yönetse vay adam hepsine taş çıkardı derler bu işler böyle yürür işine gelmeyen ağlamasın.
İyi de onun başarısızlığı yüzünden ''Kadınlar mizah yapamaz'' olayına bol bol katkıda bulunmuş oluyor, insanlarımız düzelse ve onu kadın olarak değil herhangi bir standup'cı olarak değerlendirmeleri gerektiğini anlasalar daha düzgün eleştiriler olabilir.

İyi de onun başarısızlığı yüzünden ''Kadınlar mizah yapamaz'' olayına bol bol katkıda bulunmuş oluyor, insanlarımız düzelse ve onu kadın olarak değil herhangi bir standup'cı olarak değerlendirmeleri gerektiğini anlasalar daha düzgün eleştiriler olabilir.
Çok haklısın aynı feministlere büyük darbe vuran 8 mart pankartları gibi.

Standup konusunda kadınların komik olmadığını düşünüyorum. 5-6 tane izlemişimdir hiçbiri gram güldürmedi. Ha birde yorumlarda tabii ki küfür etmiyorum.
Ayrıca Cem Yılmaz'ın ima ile diğer bireyin ise direkt kelime olarak söylediğini de yazmışsın. Mesajımın diğer yarısında da dediğim gibi yerinde ve tadında olmayınca kadın ya da erkek olması fark etmez itici oluyor.

Ekleme:

Bu bence gerçekten kötü, kadın olmasaydı bence daha sert yorumlar gelirdi diye tahmin ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaki gülme efektleri çok gerçekçi.

Standup konusunda kadınların komik olmadığını düşünüyorum. 5-6 tane izlemişimdir hiçbiri gram güldürmedi. Ha birde yorumlarda tabii ki küfür etmiyorum.

Arkadaki gülme efektleri çok gerçekçi.
Kadınlar standup sektörüne yeni yeni giriyorlar, kendilerini geliştirebileceklerini düşünüyorum şahsen.
Daha az önce arattım, ama bunlar kime karşı, bunları açanlar feminist mi? hiç bir şey anlamadım o yüzden sordum.

Kadınlar standup sektörüne yeni yeni giriyorlar, kendilerini geliştirebileceklerini düşünüyorum şahsen.

Daha az önce arattım, ama bunlar kime karşı, bunları açanlar feminist mi? hiç bir şey anlamadım o yüzden sordum.
Mizah geliştirebilen bir şey değildir. Komiksen komiksindir. Yoksa sadece başka yerlerden duyduğun cümleleri insanlara anlatırsın.

Geri
Yukarı