N11.com TekraMarket güvenilir mi?

TekraMarket bildiğim kadarıyla güvenilir bir satıcı tam net konuşmuyorum ama piyasada 50-60 TL daha fazla verip büyük firmalardan almanızı öneririm.
Bu site güvenilirdir alışveriş yapabilirsiniz.
Aslında n11 dede aynı fiyatta bu ürün fakat sepete ek indirimle 843tl oluyor. Normalde ikinci el alıcaktım ama bu fiyata görünce 2.el almaya gerek duymuyorum yorumlarında neredeyse hepsi olumlu. N11 e de güveniyorum. Ama satıcıyı bilemedim bir hile hurda var mıdır? 1430 küsür olumlu yorumu var.

Aslında n11 dede aynı fiyatta bu ürün fakat sepete ek indirimle 843tl oluyor. Normalde ikinci el alıcaktım ama bu fiyata görünce 2.el almaya gerek duymuyorum yorumlarında neredeyse hepsi olumlu. N11 e de güveniyorum. Ama satıcıyı bilemedim bir hile hurda var mıdır? 1430 küsür olumlu yorumu var.
Ben size 0 Risk ile memnun olacağınız link attım, Tanıdığım çoğu kişi Yukko'dan alışveriş yapıp memnun kaldılar karar sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı