N11 iade sorunu

Hüseyinyıldız

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, N11'den aldığım High Power 500W güç kaynağının vida yuvaları yalama olduğu için iade ettim. Bugün baktığımda satıcı ürün hasar görmüş diye iadeyi kabul etmemiş. Daha 14 gün geçmedi. Ne yapmam gerekiyor?

Benim de hepsiburada da bir iade durumum olmuştu. Satıcı kabul etmedi. Yapabileceğin pek bir şey yok. Tüketici hakem heyetini deneyebilirsin ama vaktin boşa gider diye düşünüyorum. 5 10 liraya tamir olabilecek bir şeyse hiç uğraşma. "Böyle satıcıların... "diyeceksin geçeceksin.

Arkadaşlar merhaba, N11'den aldığım High Power 500W güç kaynağının vida yuvaları yalama olduğu için iade ettim. Bugün baktığımda satıcı ürün hasar görmüş diye iadeyi kabul etmemiş. Daha 14 gün geçmedi. Ne yapmam gerekiyor?

Ben de iPhone için ekran koruyucu satın almıştım. Mağazanın bir de kampanyası vardı 3 alıp 2 ödeyin diye, ben de alayım 3 tane, illaki kullanırım dedim. Adamlar birisini kırık göndermiş :). Kargoda kırılma ihtimali %0, imkanı yok yani eminim, kargo kutusunun bir kısmı hafiften sanki elle ya da bir araçla bastırılmış, ezilmiş gibiydi. Ama gerçekten de ekran koruyucuya herhangi bir çizik dahi gelmesinin imkanı yoktu, fotoğrafını bile çektim. Satıcıyla konuştum, bana ürünün kargodan dolayı hasarlandığını, tutanak tutturmam gerektiğini, iade almayacaklarını söyledi 🤣. Üstüne düşsem her türlü haklılığımı ispatlayabilirdim diye düşünüyorum fakat böyle satıcılar hiçbir ders çıkarmaz. 30 liraydı, 10 liram boşa gitmiş oldu, sağlık olsun uğraşmaya değmez dedim saldım. Kötü mü ettim bilmiyorum, ama siz PSU almışsınız, 10 lirayla bir değil salmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı