N11 kuantumbilgisayar mağazası rezaleti!

N11 cayma haklarında böyle yazmıyor o yüzden alacaklardır. Cayma hakkıyla çelişiyor bu yazan, ben ürünü açmadan nasıl bilebilirim sorunsuz veya sorunlu olduğunu?

Zamanında ben de N11 destekle iletişime geçmiştim aynen benim dediğimi demişlerdi haklısınız ama mevzuat ortada N11 ile iletişime geçmenizi öneririm büyük ihtimalle aynı mevzuatı atacaklardır kutusunun açıldığını belirtin.

Hocam kulaklığı ne kadara aldınız?
290 tl
N11'e şikayet et kesin olarak iadeyi yaptırıyorlar özelliklede üstüne düşüyorlar. İade almama şansları yok bu konuda N11 çok katı başıma geldiği için biliyorum. Tüketici haklarına ve CİMER'e şikayet ettim dersen süreç hızlanır.
Şikayet ettim aynen ama uyarı verip geçerler bunlar bence.

290 tl

Şikayet ettim aynen ama uyarı verip geçerler bunlar bence.
Şahsen ben anakart almıştım, kutusu kapalı fakat ürün açılmış gibi geldi taktım çalışmasında bir sorun yoktu ama rahat edemedim ve geri gönderdim. Faturasını koymayı unuttuğum için iadeyi reddettiler, ben daha bir şey yazamadan N11 müşteri hizmetleri aradı ve faturayı yollayın biz iadesini yaptıracağız merak etmeyin iade alacaklar dediler, kendileri aradı ben hiçbir şey yazmamıştım mesela. Sonuçta iade yapıldı ve para hesaba aktarıldı. Aynı durum, ürünü açtım montajını yaptım ona rağmen iade ettim.
Daha sonra M2 SSD aldım, hatta bir yerlerde konum duruyordur. XPG marka, 6 gün kullandım fazla ısındığından dolayı iade ettim onda hiçbir sorun yoktu, ürün 0'dı ısı çok geldiği için iade ediyorum dedim ve ettim GittiGidiyor üzerinden, bir sorun yaşamadım.

Şahsen ben anakart almıştım, kutusu kapalı fakat ürün açılmış gibi geldi taktım çalışmasında bir sorun yoktu ama rahat edemedim ve geri gönderdim. Faturasını koymayı unuttuğum için iadeyi reddettiler, ben daha bir şey yazamadan N11 müşteri hizmetleri aradı ve faturayı yollayın biz iadesini yaptıracağız merak etmeyin iade alacaklar dediler, kendileri aradı ben hiçbir şey yazmamıştım mesela. Sonuçta iade yapıldı ve para hesaba aktarıldı. Aynı durum, ürünü açtım montajını yaptım ona rağmen iade ettim.
Daha sonra M2 SSD aldım, hatta bir yerlerde konum duruyordur. XPG marka, 6 gün kullandım fazla ısındığından dolayı iade ettim onda hiçbir sorun yoktu, ürün 0'dı ısı çok geldiği için iade ediyorum dedim ve ettim GittiGidiyor üzerinden, bir sorun yaşamadım.
Sizin adınıza sevindim hocam iade olduğu için ancak müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana kulaklıkta iade olmuyor dediler ama ben gerekli yerlere şikayette bulundum. İade olacağını düşünüyorum ki zaten ürün sorunlu.

Geri
Yukarı