N11 Rezaleti

N11'in salı pazarından farkı yok. Belediyeden 20 liraya yer kiralayanlar gibi şirket üyeliği açıp satış yaabiliyorsun.

Aldığın ürün piyasaya göre daha ucuzmuydu? Cevap evet ise bu olanlar olağan.
Bununla bir alakası yok. Piyasa değeri 500-550 lira olan bir monitörü 350 liraya aldım Hepsiburadadan ve hala sapasağlam kullanıyorum. Demek istediğim ucuz olan her etin yahnisi yavan olmuyor.

Olabilir, bu riski göze alıyorsunuz demek ki. Ben sırf 20 lira ucuz diye puanı olmayan bir yerden almam. Daha sonra kötüleyecek yer aranılıyor. Olaya bir de böyle bakın. Sipariş adedi veya yorum sayısına göre sıralarım ben arama yaptığım zaman. Benim yerine birileri tecrübe etmiş, sorun varsa yaşamış ve sorunsuz olanı tercih etmişler. Zaman en değerli şeydir. Puanı olmayan yeni satıcıya şahsım adına o şansı vermem.

1. Mağaza Elitebrands - n11.com
  2. Mağaza teknoraks - n11.com
Kardeşim ben n11'i arayıp durumu anlatıyorum. Bakın mağazanız hukuksuz iş yapıyor insanları çok mağdur eder harama giriyorsunuz insanların hakkını yemelerine izin veriyorsunuz diyorum ama adamlar kesinlikle bana yardım etmiyor yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Anladın mı olayı kardeşim? n11 bu mağazalardan daha fazla sorumlu çünkü denetleyicileri n11'dir. Bir ülkede güvenlik sorununu devlet gideremezse devleti eleştirirsiniz suç işleyenlere zaten gücünüz yetmez. Siz devletin hukuk kurallarına güveniyorsunuz. n11-gg-hb-amazon vb sitelerden alışveriş yaparkende sağlayıcı firmalara güveniyorsunuz. Ama n11'e güvenmeyin diyorum.

@Caulfield aynen kardeşim benimde 10 liralık malı 5 liraya hbden aldığım olmuştur. Adamlar gerçekten herhangi bir sorunda hiç üzmüyorlar. 1 yıl kullandığım 30 liralık kulaklığı bile değiştiler.

Bence bundan sonra mağza yorumlarını ve olumlu olumsuz geri dönüşleri dikkat et. Mağza hakkında detaylı bir araştırma yap google üzerinden ben böyle yapıyorum şahsen. Birde monitörde sorun olduğunda direk garantiye gönder. Satıcıyı araya sokma.

Arkadaşlar şöyle düşünün. O hep güvendiğiniz hakem heyeti var ya. Hah işte onlar bile bu adamlara karşı bir şey yapamıyor. Adana 11.icra müdürüyle görüştüm bana aynen şunları şöyledi.

Kardeşim hakem heyetinden bu haklısın raporu çıktığında eğer resmi firmaysa zaten sana ödemeni yapar. Ama eğer merdivenaltı bir firmaysa ki %90'ı öyledir bu adamlar direk sana haciz işlemi başlat derler. Ha o zaman boşuna başlatma çünkü cebindeki paradan olursun dedi. Çünkü adamların bir mal varlığı yok. Adamdan 300 liralık ayakkabı alıyorum adamın mal varlığı yok.

@Ahmet54 kardeş adamın puanı 98 puan Allah aşkına neye dikkat edeyim daha :)
Ekşi sözlükte hesabı olan varsa şunu bir yazsın arkadaşlar rica ediyorum. Çünkü insanlar bilsin görsün. Yahu devletin bile haciz yoluyla 1 tl elde edemediği adamlardan bahsediyoruz yazık vallaha.

Bence bu olanlar senin şansızlığın. Birde gittigidiyor gibi siteden almaya özen göster ürün eline geldiğinde para senin onayınla satıcaya aktarılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı