N11 rezilliği

Daha fazla  
E-Markt adlı mağazadan 30 Nisan'da sipariş verdiğim AOC 24G2U modeli monitörüm bugün bayram sebebinden elime ulaştı. Elime ulaştı ancak monitörü açtığımda ayağı, HDMI, DP kablosu bulunmuyordu. Gönderici numarasını dahi aradım ancak cevap vermediler. Sorun nedir çözüm istiyorum.

Evet arkadaşlar bunları Şikayet Var'a yazdım. Sizce bu durumda ne yapmam gerek?

E-markt adlı mağazadan 30 Nisan'da sipariş verdiğim AOC 24G2U modeli monitörüm bugün bayram sebebinden elime ulaştı. Elime ulaştı ancak monitörü açtığımda ayağı, HDMI, DP kablosu bulunmuyordu. Gönderici numarasını dahi aradım ancak cevap vermediler. Sorun nedir çözüm istiyorum.

Evet arkadaşlar bunları şikayet Var'a yazdım. Sizce bu durumda ne yapmam gerek?

Bu durumun N11 ile hiçbir alakası yoktur ürünleri N11 değiş satıcılar satıyor.

E-markt adlı mağazadan 30 Nisan'da sipariş verdiğim AOC 24G2U modeli monitörüm bugün bayram sebebinden elime ulaştı. Elime ulaştı ancak monitörü açtığımda ayağı, HDMI, DP kablosu bulunmuyordu. Gönderici numarasını dahi aradım ancak cevap vermediler. Sorun nedir çözüm istiyorum.

Evet arkadaşlar bunları şikayet Var'a yazdım. Sizce bu durumda ne yapmam gerek?

N11 de sorun bildir ve iade et seçeneği var kullanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığın yerin bilgilerini al sakla. Pazartesi bir daha ara, mail at geri dönüş yapmazlar ise. Tüketici hakem heyeti Online başvuru yap durumu anlat, ama aradığını ve mail attığını tarihi ile belirt çözüme ulaşır sıkma canını.

Yeni konular

Geri
Yukarı