Reeder rezilliği

Arkadaşım kaç para veriyorsunuz da ne konuşuyorsunuz. O paraya aldığın Samsung telefonla çektiğin fotoğraftan mezar taşını okuyamazsın. Reeder kullanıyorum bu paralara alternatifi yok sahip çıkın.

10K'ya ikinci el S20FE alırsın pişman etmez marka fanboyluğu yapmaya gerek yok en iyi ne varsa o bütçede onu alırsın.

General Mobile ve Casper'a kötü diyen adama diz çöktürüp tövbe ettiren marka ve bence kesinlikle araştırılmalı. Görece daha uzun süredir piyasada olan ve Reeder'a kıyasla bariz daha fazla ürün satan yerli markalar bile kendi AVM mağazalarını açamazken Reeder mantar gibi mağaza açıyor.

General Mobile dışında düzgün telefon üreten yerli marka görmedim ben. Onlar da eskiden f/p oluyordu ama şu an Çin'li markaların hep daha iyi f/p ürünleri var. Reeder'ın ne olduğunu biliyoruz zaten. Yılların dolandırıcısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
10K'ya ikinci el S20FE alırsın pişman etmez marka fanboyluğu yapmaya gerek yok en iyi ne varsa o bütçede onu alırsın.
Peki 2 tane mi alırsın ? 5 lira fiyatı iyi incele postu

Bu bildiğin sahte kampanya. Bu şekilde ürünü satmaya çalışırlarsa konuşuruz tabii.
Yahu dostum o sitelerdeki bütün kampanyalar sahte hiçbiri birbirinden aşağı değil bunu anlayalım artık.

Arkadaşım kaç para veriyorsunuz da ne konuşuyorsunuz. O paraya aldığın Samsung telefonla çektiğin fotoğraftan mezar taşını okuyamazsın. Reeder kullanıyorum bu paralara alternatifi yok sahip çıkın.

Hocam yerli markalarda zamanında GM9 Pro gibi DxOMark'a girecek kamera performansına sahip telefonlar üretildi, keza eksileri olsa bile GM 21 ve 22 Pro modelleride kamera konusunda fiyat segmentinde oldukça başarılıydı, yine Reeder dışında alternatif cihazlarda da fiyat segmentine göre gayet iyi cihazlar var. Kaldı ki Samsung'u fiyat segmentinde her özelliği ile eleştirebilirsiniz ancak fotoğraf çekme konusunda rakiplerinden genel anlamda daha iyi sonuçlara sahip özellikle Pro mod kullanmıyorsanız. Kıyaslanamaz bile, muhtemelen gidip Samsung S7 hatta Note 4 dahi alsanız Reeder'dan daha iyi fotoğraf çekiyordur.

Geri
Yukarı