N11 yanlış ürün gönderdi

Değişim istiyorsanız ve kabul etmiyorsa şikayet edeceğini söyle.
Ellerinde yokmuş o model yanlış yazmışlar
Öncelikle ürününüzü N11 değil, N11 içerisindeki satıcı yanlış göndermiş. Satıcıya ulaşabiliyorsanız tüm haklarınızı kullanacağınızı belirtin. Faturadaki üründen farklı bir ürün elinize ulaştığına dair fotoğraflı kanıt bulundurun. Satıcı canı istesin ya da istemesin o ürünü geri almak ya da değişim yapmak zorunda. Burada suç satıcının.
Yanlış yazmış o modelden yokmuş iade etmek isteyince n11 den kargo bana kitleniyor???

Kardeşim, çok boş yorumlar yazmışlar. Sen dinleme onları. Ben neredeyse tüm alışverişimi N11 üzerinden yapıyorum yıllardır. 1 defaya mahsus yanlış ürün geldi. Bu tür sitelerin para koruma sistemi vardır. Sen ürüne onay vermezsen ürünün ücreti satıcıya ulaşmaz, bu durumda ürünü iptal edebilir veya iade edeblirsin ve ürün satıcıya ulaştığında paran sana geri gelir. Yapman gereken işlem şu şekilde, eğer ürüne N11 üzerinden onay vermediysen, sebebiyle birlikte iadeni gerçekleştir. Bu kadar. ürün satıcıya ulaşır ulaşmaz paran iade edilecektir. Ama ürüne onay verdiysen ve para satıcıya geçtiyse o zaman normal yasal hakkın devreye girer ve ürün geri iade edilebilir bir ürün iste 14 gün içerisinde sebep bile belirtmeksizin iade gerçekleştirebilirsin. Buna rağmen iade kabul etmez ise direk mahkemeye ver tüm masraflar da karşı ödemeli olacak şekilde net kazanırsın.

Kardeşim, çok boş yorumlar yazmışlar. Sen dinleme onları. Ben neredeyse tüm alışverişimi N11 üzerinden yapıyorum yıllardır. 1 defaya mahsus yanlış ürün geldi. Bu tür sitelerin para koruma sistemi vardır. Sen ürüne onay vermezsen ürünün ücreti satıcıya ulaşmaz, bu durumda ürünü iptal edebilir veya iade edeblirsin ve ürün satıcıya ulaştığında paran sana geri gelir. Yapman gereken işlem şu şekilde, eğer ürüne N11 üzerinden onay vermediysen, sebebiyle birlikte iadeni gerçekleştir. Bu kadar. ürün satıcıya ulaşır ulaşmaz paran iade edilecektir. Ama ürüne onay verdiysen ve para satıcıya geçtiyse o zaman normal yasal hakkın devreye girer ve ürün geri iade edilebilir bir ürün iste 14 gün içerisinde sebep bile belirtmeksizin iade gerçekleştirebilirsin. Buna rağmen iade kabul etmez ise direk mahkemeye ver tüm masraflar da karşı ödemeli olacak şekilde net kazanırsın.
Hocam iade etmek isteyince kargo bana kitleniyor?

Kardeşim, çok boş yorumlar yazmışlar. Sen dinleme onları. Ben neredeyse tüm alışverişimi N11 üzerinden yapıyorum yıllardır. 1 defaya mahsus yanlış ürün geldi. Bu tür sitelerin para koruma sistemi vardır. Sen ürüne onay vermezsen ürünün ücreti satıcıya ulaşmaz, bu durumda ürünü iptal edebilir veya iade edeblirsin ve ürün satıcıya ulaştığında paran sana geri gelir. Yapman gereken işlem şu şekilde, eğer ürüne N11 üzerinden onay vermediysen, sebebiyle birlikte iadeni gerçekleştir. Bu kadar. Ürün satıcıya ulaşır ulaşmaz paran iade edilecektir. Ama ürüne onay verdiysen ve para satıcıya geçtiyse o zaman normal yasal hakkın devreye girer ve ürün iade edilebilir bir ürün iste 14 gün içerisinde sebep bile belirtmeksizin iade gerçekleştirebilirsin. Buna rağmen iade kabul etmez ise direk mahkemeye ver tüm masraflar da karşı ödemeli olacak şekilde net kazanırsın.

Baya iyi alışveriş yapmışsınız. Ben onaylamadan N11 otomatik olarak onayladı kargomu getirmemişti Sürat kargo.

Baya iyi alışveriş yapmışsınız. Ben onaylamadan N11 otomatik olarak onayladı kargomu getirmemişti Sürat kargo.
İşi bilmiyorsunuz. Eğer onaylamazsanız ürünün tahmini size ulaşma süresinden 1 hafta sonra otomatik onaylamaktadır. Bunu da istemiyorsanız, ödemeyi erteleme seçeneği ile 3 iş günü erteletebilirsiniz. Yine mi gelmedi? Ara müşteri hizmetlerini veya tekrar ertele.

Geri
Yukarı