N11'den alınan SSD'nin iade talebi reddedildi

Hocam biraz araştırınca bilgisayar parçaları gibi bazı ürünler kutusu açıldığı zaman iade alınmıyor kanunen böyle bir durum var, SSD olayında muhtemelen onun içindedir. Paketi veya Ambalajı Açılan Ürünün İadesi - Avukat Oğuzhan Yazıcı
dostum sorun sadece o da değil ürün okuma yazma hızı düşük diye servise verdirdim ama sorun yok dediler ürün bozuk diye iade etsem yine kabul olmayacak. ve dediğiniz şey doğru olsa da çok saçma
O paraya o markamı aldınız hmm garip
Crucial
Samsung
Addlink.
Corsair.
MSI.
Kinsgton
Gigabyte
WD
Gibi markalar bulunurdu ve varda.
bana bu forumdakiler tavsiye etti hatta sordum Kingston a400 mü patriot mu diye patriot dediler

Dostum sorun sadece o da değil ürün okuma yazma hızı düşük diye servise verdirdim ama sorun yok dediler ürün bozuk diye iade etsem yine kabul olmayacak. Ve dediğiniz şey doğru olsa da çok saçma.

Bana bu forumdakiler tavsiye etti hatta sordum Kingston A400 mü Patriot mu diye Patriot dediler.

Hocam önerene bakmayacaksın kullanana bakcaksın.

Bak kanka benim gibi sorunlar çok olmuş ve herkes al al demiş onlar da alıp memnun kalmış 1 2 kişi de değil çoğu kişide gördüm bunu bende güvenerek aldım ama hata yaptım.

Doğru hata yap mısın işte geçmiş olsun uğraş dur şimdi ya para cope gidecek ya da ikna edeceksin.

@efeknfidn Dostum iade red açıklamasında , ürün zarar görmüş diyor. Sen ürünün zararlı olmadığını , sağlam olduğunu fotoğraf ile destekle , tekrar iade talebi oluştur. Nerden biliyor bunlar zarar gördüğünü ? müneccim mi ? 😃

Aynı satıcıdan (Vesmark) aynı ürünü (Patriot Burst 480GB SSD) satın aldım. Tek fark, N11 üzerinden almış olmam. Gelen ürünle birlikte notebookumu windows kurulumu için bilişim firmasına verdim. Ürünün arızalı olduğunu kurulumun mümkün olmadığını söylediler. "Nasıl olur, sıfır ürün. Daha dün paketini açıp taktım" dedim. "Malesef" dediler. Güvenmeyip başka bir firmaya götürdüm. Onlar da aynı cevabı verdiler. Bunun üzerine N11 üzerinden sorunu belirtip iade talebi oluşturdum ve kargo koduyla iade ettim. Muhtemelen ürün ellerine ulaşır ulaşmaz (09:55) red verdiler. Açıklama olarak "iade ürün mağazaya ulaşmadı" hazır cevabını seçmişler ve "ürün servise gönderilecek" yazmışlar. Uzun bir araştırma, fiyat/performans analizi ve vaad edilen hızları göz önünde bulundurarak sipariş vermiştim. Bakalım, sonucun olumlu olacağını umarak bir bekleyiş içerisindeyim ve acelem var.

Aynı satıcıdan (vesmark) aynı ürünü (Patriot Burst 480GB SSD) satın aldım. Tek fark, N11 üzerinden almış olmam. Gelen ürünle birlikte notebookumu Windows kurulumu için bilişim firmasına verdim. Ürünün arızalı olduğunu kurulumun mümkün olmadığını söylediler. "nasıl olur, sıfır ürün. Daha dün paketini açıp taktım" dedim. "maalesef" dediler. Güvenmeyip başka bir firmaya götürdüm. Onlar da aynı cevabı verdiler. Bunun üzerine N11 üzerinden sorunu belirtip iade talebi oluşturdum ve kargo koduyla iade ettim. Muhtemelen ürün ellerine ulaşır ulaşmaz (09:55) Red verdiler. Açıklama olarak "iade ürün mağazaya ulaşmadı" hazır cevabını seçmişler ve "ürün servise gönderilecek" yazmışlar. Uzun bir araştırma, fiyat/performans analizi ve vadedilen hızları göz önünde bulundurarak sipariş vermiştim. Bakalım, sonucun olumlu olacağını umarak bir bekleyiş içerisindeyim ve acelem var.

Dostum seni çok iyi anlıyorum keşke böyle bir belaya bulaşmasaydık umarım her şey istediğimiz gibi olur ama canlı destekle konuş eğer dediğin gibiyse ürünü servise yolluyorlar ve ürün sorumluysa sana hata raporunu veriyorlar ve hata raporuyla birlikte ürünü arızalı diye iade ediyorsun kabul etmek zorunda kalıyorlar.
Aynı satıcıdan (vesmark) aynı ürünü (Patriot Burst 480GB SSD) satın aldım. Tek fark, N11 üzerinden almış olmam. Gelen ürünle birlikte notebookumu Windows kurulumu için bilişim firmasına verdim. Ürünün arızalı olduğunu kurulumun mümkün olmadığını söylediler. "nasıl olur, sıfır ürün. Daha dün paketini açıp taktım" dedim. "maalesef" dediler. Güvenmeyip başka bir firmaya götürdüm. Onlar da aynı cevabı verdiler. Bunun üzerine N11 üzerinden sorunu belirtip iade talebi oluşturdum ve kargo koduyla iade ettim. Muhtemelen ürün ellerine ulaşır ulaşmaz (09:55) Red verdiler. Açıklama olarak "iade ürün mağazaya ulaşmadı" hazır cevabını seçmişler ve "ürün servise gönderilecek" yazmışlar. Uzun bir araştırma, fiyat/performans analizi ve vadedilen hızları göz önünde bulundurarak sipariş vermiştim. Bakalım, sonucun olumlu olacağını umarak bir bekleyiş içerisindeyim ve acelem var.

Bende de aynıları oldu ben servise gönderdim fakat sorun yok dediler ve hata raporu vermdiler bana vermedikleri için de iade edemiyorum ürün okuma yazması 300'lerde ama sorunsuz dediler bana ve benlik bir sorun da yok 2 3 PC de denedim aynı değerleri aldım ürünü sadece test etmek için kullandım değerlerini.

Dostum seni çok iyi anlıyorum keşke böyle bir belaya bulaşmasaydık umarım her şey istediğimiz gibi olur ama canlı destekle konuş eğer dediğin gibiyse ürünü servise yolluyorlar ve ürün sorumluysa sana hata raporunu veriyorlar ve hata raporuyla birlikte ürünü arızalı diye iade ediyorsun kabul etmek zorunda kalıyorlar.

Bende de aynıları oldu ben servise gönderdim fakat sorun yok dediler ve hata raporu vermdiler bana vermedikleri için de iade edemiyorum ürün okuma yazması 300'lerde ama sorunsuz dediler bana ve benlik bir sorun da yok 2 3 PC de denedim aynı değerleri aldım ürünü sadece test etmek için kullandım değerlerini.
"Canlı destek" için N11 ile mi satıcı ile mi konuşmamı tavsiye ediyorsun? Ürünün servise gönderileceğini yazdıkları için dönüş yapmalarını beklemeliyim diye düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı