Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar namaz kılmayı öğrenmek istiyorum. Bir hocaya gittim. Abur cubur verdi. Okudu beni. Temel dini bilgiler ile ilgili kağıt verdi. Kağıtta, "Rabbimiz kim?", "Peygamberimiz kim?" diye sorular vardı. Geçen gittiğimde anlamamıştım. Fil suresi aşağısını ezberle dedi. Ne demek oluyor? Açıklar mısınız? Yaşlanınca öğrenmesi zor oluyor diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ciddi olduğunuzu farz ederek cevap verdiğimi belirtmek isterim.

İnternetle beraber bahsettiğiniz olayı hem sözlü hem de videolu olarak öğrenmeniz çok basit. YouTube'a yazsanız zaten çok fazla video vardır.

Camii ve Mescid'lerde eğitim veriliyor veya çınaraltı isimli YouTube kanalını izleyebilirsin.

Öncelikle ciddi olduğunuzu farz ederek cevap verdiğimi belirtmek isterim.

İnternetle beraber bahsettiğiniz olayı hem sözlü hem de videolu olarak öğrenmeniz çok basit. YouTube'a yazsanız zaten çok fazla video vardır.

Bana video atar mısın hangi videoyu izleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar namaz kılmayı öğrenmek istiyorum. Bir hocaya gittim. Abur cubur verdi. Okudu beni. Temel dini bilgiler ile ilgili kağıt verdi. Kağıtta, "Rabbimiz kim?", "Peygamberimiz kim?" diye sorular vardı. Geçen gittiğimde anlamamıştım. Fil suresi aşağısını ezberle dedi. Ne demek oluyor? Açıklar mısınız? Yaşlanınca öğrenmesi zor oluyor diyorlar.
Ana sureler vardır;
Fatiha
Sübhaneke
Salli ve Barik
İlk önce bu sureleri ezberle ve anlamlarını oku. Ondan sonra ek sureleri öğrenerek bilgini geliştir. 1 kez ezberlesen yine hatırlanıyor.
Bana video atar mısın hangi videoyu izleyeceğim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı