Namaz kılmayı öğrenmek istemediğim için PC yasaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hamzz

Hectopat
Makaleler
3
Yer
20 W 34th St, New York, NY 10001
Daha fazla  
Babam namaz kılmayı öğrenmek istemediğim için bugün için geçerli PC'yi yasakladı.
Büyük ihtimalle devamı da gelecek ama ben öğrenmek istemiyorum. Ona namaz kılmak istemiyorum dersem eğer büyük ihtimalle de üzülecek.
Onu ne üzmek istiyorum ne de namaz kılmak istiyorum. Çelişkide kaldım, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyüyünce öğrenirim, daha erken de.

Babam namaz kılmayı öğrenmek istemediğim için bugün için geçerli PC'yi yasakladı.
Büyük ihtimalle devamı da gelecek ama ben öğrenmek istemiyorum. Ona namaz kılmak istemiyorum dersem eğer büyük ihtimalle de üzülecek.
Onu ne üzmek istiyorum ne de namaz kılmak istiyorum. Çelişkide kaldım, ne yapacağım?
Saçmalık. Bu senin kendi kararın. Kendi dinin. Babana nedenleriyle anlatmalısın. Ve bu yasağın gereksiz olduğunu söylemelisin. Yaşını öğrenebilir miyim?

Namaz kılıyormuş gibi yapın. Bilgisayarı kapın başka çaresi yok. Karşı çıkarsanız daha çok şey kaybedersiniz. Büyüdüğünüzde ekonomik olarak özgür olduğunuzda kılmazsınız olur biter.

Kiliyormus gibi yapmak ne kadar sacma bir şey ya insan ailesine yalan soylememeli.
Size iki sorum olacak.

Kaç yaşındasınız?

Bilgisayarınız yasaklandığı halde nasıl yazabiliyorsunuz?

Telefondan girilebiliyor ben şu an telefondan yaziyorum.

Hani dinde zorlama yoktu?

"Dinde zorlama yoktur."
Eğer "Müslüman" ise bunu bilmesi gerek, aile zoru ile Müslüman olan biri ise zaten bilmez.
Bunu gösterin, günah olduğunu söyleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı