Nanokatalog nasıldır?

Ürün alırken ve teslim ederken gayet iyi daha sonrasında ürün arıza verdiğinde ve garantiye göndermek istediğinizde rezil bir kurum. Tam anlamıyla kurumsallıktan ciddi anlamda uzak bir firma koca sitenin teknik servisine sadece bir adam bakıyor ona da ne zaman ulaşmaya çalışsanız ya dışarıda ya da meşgul oluyor doğal olarak. Bilgisayarı kapatıp sabah açmaya çalıştığımda açılmadığını görünce anakartta biosun çöktüğünü tespit edip garantisine yolladık fakat bize 21 gün sonra kullanıcı hatası olduğunu söyleyip servis raporunda belirttiklerini söyleyip ürünü geri yolladılar raporda sadece kullanıcı hatası olduğu tespit edildi yazıyor ne olduğu veya ne olabileceği hakkında hiçbir şey yok zaten olamazda. diyelim ki hata var bunu arayıp sizin hatanız olduğu için garanti kapsamına girmediğini ve belirli bir ücret karşılığı yapabileceklerini söylemeleri gerekirdi o da yok tamamen başlarından atmak için çocuk kandırır gibi bir rapor hazırlayıp aynen yollamışlar kartı durumu izah etmek için aradığımda zaten beş aramamın birinde anca ulaşabiliyorum teknik servisine hiçbir şekilde yardımcı olmadılar dönüş yapılacak dedikleri halde dönmediler. Kısacası alışveriş yapıyorsanız bunların bilincinde olup hareket etmenizi tavsiye ederim.

Sakın alış veriş yapmayın. Paranızı çöpe atarsınız. İnternette binlerce şikayet var. Paramızı kurtarmak için savaş veriyoruz. Ne tüketici hakem heyeti ne cimer fayda etmiyor.

Benim bir ürünüm 40 günde tedarik edilemedi. Ben de iptal ettim. 25 günde geri yattı para.
1550 TL toplam 60 küsür gün onlarda kaldı.
Muhtemelen parayı işletme üzerine bir sistemleri var.
Bence nitelikli dolandırıcılığa girecek bir durum.

Nanokatalog pişmanlıktır.

Siz sipariş verdikten sonra amazon ve amazon.de’den ürünü sipariş edip üstüne kar koyarak size satan bir firma.
Amazon varken çok gerekesiz.
Amazon.de 5 günde teslimat yapıyor.

Yurtdışı ithalat bir ürünü satıcı arkasında durmuyorsa zaten buradan almanın hiçbir manası yok, amazon'dan alır geçerim, mis gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı