Nanokatalog nasıldır?

Kıymalı Pide

Hectopat
Katılım
18 Ağustos 2017
Mesajlar
751
En iyi cevaplar
2
Beğeniler
196
Ben daha önce "Thermal Grizzly" siparişi verdim. Hem hızlı, hem de sorunsuz geldi. Tavsiye ederim.
 

18457294948

Decipat
Katılım
13 Eylül 2017
Mesajlar
368
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
364
Yer
İstanbul
Ürünler yurtdışındaki yerlerinden geldiği için biraz geç geliyor. Güvenilir, alışveriş yapabilirsiniz.
 

sQwisH

Decapat
Katılım
7 Şubat 2018
Mesajlar
33
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
32
Bu RAM'in fiyatı neden böyle? Diğer sitelerde 8GB RAM fiyatları 450 civarında buradaki ise RGB ve 400 TL. APU tabanlı bir sistem toplamayı düşünüyorum bu siteden. Bu RAM sisteme uyumlu mudur? Bu site hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Team T-Force Delta RGB 8GB 288-Pin DDR4 SDRAM 2666Mhz RAM - Nanokatalog
Verdiğiniz linkteki ürün stokta var olarak gözüküyor. Mantıken en geç ödeme yapıldıktan sonraki gün kargoya verilmesi lazım.
Ben 5 parça ürün alışverişi yaptım. Paralel ithalat prosedürü ile satış yapan bir firma. Ürünler stoklarında yoktu. Kendilerine sorduğumda 5 ila 7 iş günü içerisinde en geç 10. günde gelir dediler. 24. günde kargo geldi. Telefonla aradığında cevap vermiyorlar çoğu zaman. Gönderdikleri faturaları bile yanlış kesmişler. Aynı maldan almadığım halde 2 farklı faturada da bulunuyordu. İş yapış biçimleri ve işleyiş kısmında ciddi anlamda sıkıntılı bir firmadır. Aradığınızda salı gelecek olan uçağımızda, perşembe gelen uçakta vs gibi sürekli bir geçiştirme durumları var. 24. gün sonunda ürünler güzel şekilde paketlenmiş, hepsi sağlam çalışır vaziyette elime geldi. Benim de bütün hevesim bu süreçte kaçtı. Bir daha böyle bir iş yapacak olsam, bütçemi ufak bir miktar artırır, başka firma ile çalışırdım.
Atıp tutmuyorum, yaşadığım tecrübe ettiğim olayı abartısızca anlatıyorum. Nacizane, karar vermek sizin insiyatifinizde. Bol şans dilerim.

Nanokatalog.com Şikayet ve Kullanıcı Yorumları | Şikayetvar
 

B Experience

Hectopat
Katılım
24 Şubat 2017
Mesajlar
380
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
201
Yer
Edirne<>İstanbul
Günümüzde toplanan/alınan birçok bileşen maalesef ki önce para olarak kategorize ediliyor. Nanokatalog sitesini görünce insanın içi kaynamıyor değil ucuz olmasından dolayı, ancak "alışveriş yapmamış olmamama rağmen" sinek küçüktür ancak mide bulandırır mantığıyla yanaştığım bir sitedir. 2 kuruş ucuz olmak yerine, huzurla alışveriş yapmayı tercih ederim.

Hakkında iyi şeyler de kötü şeyler de duydum, ancak tamamen kişisel şans üzerinden deneyimleyebileceğiniz kaba tabiriyle denk gelmesi gereken bir site. Benim gözümde pekte kurumsal değiller. O yüzden araştırmalarımda baz almadığım bir sitedir.

NOT:APU sistemlerde çift kanallı belleği kesinlikle tercih ediniz.
 

painkiller

Zettapat
Katılım
6 Ekim 2014
Mesajlar
14.186
En iyi cevaplar
69
Beğeniler
21.318
Yer
İstanbul
Güvenilir ve ürün yelpazesi geniş bir firmadır. Fiyatları yurtdışından temin olduğu için piyasaya göre biraz daha iyidir. Ancak sipariş vermeden önce stok sorgulamasını mutlaka telefon ile yaptırın. Çünkü stok yok ise uzun bir bekleme süresi ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olun.
 

Airbus

Hectopat
Katılım
19 Nisan 2017
Mesajlar
1.093
En iyi cevaplar
4
Beğeniler
589
Bir kere alış veriş yaptığım ve birdaha yapmayacağım bir firmadır. Ürünün ulaşmasında sıkıntı olmadı ama satış sonrası destek berbat ötesi. Axis sorunu olan cihazı ana kartında sorun vardır diyerek geri gönderen bir firma.
 

inPijamas

Hectopat
Katılım
18 Mayıs 2018
Mesajlar
2.986
En iyi cevaplar
8
Beğeniler
1.763
Yer
Tir ná Lia
Aldığım her ürün sıkıntısız geldi, çalışanların muhabbeti de gayet iyidir.
 

Yeni konular

Yukarı