Nanokatalog sipariş problemi

Ürün elime kesin ulaşacak mı? Geç de olsa ürünü gönderiyorlar mı? İptal etmem mümkün değil çünkü bir tanıdığımıza nakit verip onun kredi kartı ile almıştım.

Aynısını bana da söylediler. 45 gün bekledim gelmedi, iade ettim. Herkese aynı hikayeyi söylüyorlar. Yalan. Bu arada stok sor diyen arkadaşa cevabım ; ben almadan önce stok sordum stoklarımızda var 2 hafta içinde elinizde olur demişlerdi. Orası da yalan yani. Nanokatalog'dan alışveriş yapmayın yaptırmayın. İş düzeni ve ahlakı olmayan bir firma, müşterilerine yalan söylemekten çekinmeyen bir firma. Ayrıca garanti ve iade sürecide baya sıkıntılı.

Aynısını bana da söylediler. 45 gün bekledim gelmedi, iade ettim. Herkese aynı hikayeyi söylüyorlar. Yalan. Bu arada stok sor diyen arkadaşa cevabım ; ben almadan önce stok sordum stoklarımızda var 2 hafta içinde elinizde olur demişlerdi. Orası da yalan yani. Nanokatalog'dan alışveriş yapmayın yaptırmayın. İş düzeni ve ahlakı olmayan bir firma, müşterilerine yalan söylemekten çekinmeyen bir firma. Ayrıca garanti ve iade sürecide baya sıkıntılı.

Stokta olan şey nasıl 2 haftada elinde oluyor saçmalığa bak :D. Ben ekran kartı almıştım 1050 Ti o zamanlar stokta var veya 5-7 iş günü yazıyordu şimdi hepsinde 5-7 iş günü diyor. Ben sipariş ettikten 2 3 gün sonra elime ulaşmıştı kart sıkıntısı yoktu.

Stokta olan şey nasıl 2 haftada elinde oluyor saçmalığa bak :D. Ben ekran kartı almıştım 1050 Ti o zamanlar stokta var veya 5-7 iş günü yazıyordu şimdi hepsinde 5-7 iş günü diyor. Ben sipariş ettikten 2 3 gün sonra elime ulaşmıştı kart sıkıntısı yoktu.
Bilmiyorum hocam adamın bana söylediği bu. Dediğim gibi ürün gelmedi zaten iptal ettim. Stoklarında olmadığı halde bana stokta var deyip yalan söylediler.

Sıkıntılı bir firmaymış. Bende kendilerinden Kingston A1000 480 M2 SSD almıştım. 3 günde elime ulaştı. Fakat garanti konusunda sıkıntı yaşıyorlarmış ve kullanıcı hatası diyerek geçiştiriyorlarmış. Umarım bende öyle bir sorun yaşamam. Mümkünse iadede bulun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı