Nanokatalog sipariş problemi

minathor7

Hectopat
Daha fazla  
Konuşma tarzımdan anlayacağınız üzere çok sinirliyim. Müneccim de değilim takdir edersiniz ki. Hep aynı cümleler asla yeni bir bilgi yok, dolandırıcı olduklarını bile düşünmeye başladım. Bir ay oldu sipariş hala tedarik sürecinde. Nanokatalog'dan sipariş vermeyi düşünen varsa bir kere daha düşünmesini tavsiye ediyorum.
Screenshot_2019-10-24-17-48-57-485_com.microsoft.emmx.jpg
Screenshot_2019-10-24-17-49-07-465_com.microsoft.emmx.jpg

Son düzenleme:
Sosyal'de bu konuyu açana kadar, alışveriş öncesinde bu siteyi araştırsaydınız böyle bir konu açmazdınız ve bu kadar sinirlenmezdiniz. Bir daha ki sefere alacağınız yer hakkında araştırma yapınız.

Kaç defa dedim yine diyorum. Nanokatalog'dan ürün almadan ellerinde var mı diye sorun. Ve ürünler garantili değil haberin olsun.

Ürünü almadan önce yurt içi stoklarında olup olmadığını öğrenmeniz gerekirdi. Bu site ile ilgili tüm forumlarda yüzlerce konuda aynı problemlerden bahsedildi. Aceleniz varsa bu siteden satın alım yapmayacaksınız. Gelmesini bekleyebilirsiniz ya da müşteri hizmetlerini arayıp iade isteyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı