Nanokatalog bitmek bilmeyen tedarik süreci

Elrohira

Hectopat
17 Eylül'de Logitech G430 aldım ve fiyatı diğer sitelere kıyasla 80 lira daha ucuzdu ben de o yüzden Nanokatalog'dan alma karar aldım, almaz olsaydım. 5 gün dedikleri "tedarik süresi" 10 gün geçmesine rağmen kargoya dahi verilmedi, hiçbir bilgi paylaşılmadı. 3 kere mail attım geri dönen olmadı. Son olarak siparişimi dün iptal ettim fakat ücretini de yatırmadılar.

Bir firma daha ne kadar kötü olabilir bilmiyorum. Sakın ama sakın 2 3 lira ucuz diye oradan alışveriş yapmaya kalkmayın.

Kaç kez yazıldı artık bu. Sipariş vermeden önce arayıp stok durumunu soracaksın stokta yoksa beklemeye mahkumsun. İptal edersen yine bekleyeceksin çünkü para hemen yatmıyor. Az araştırsaydın iptal edeceğine beklemen gerektiğini öğrenirdin. Şimdi yine bekleyeceksin.

Nanokatalog gibi siteler kendi stoklarında yoksa yurtdışından getirtiyor. Bu da ortalama 15-20 gün fazladan beklemen anlamına geliyor. Bu gibi sitelerden alışveriş yaparken önce stok durumunu sorun. İyi günler.

Neden hiç 'bu niye daha ucuz yahu' diye düşünmüyorsun?

Misal, bir ürün cidden ucuz oluyorsa, zaten çoğu büyük sitede aynı indirim oluyor.

Nanokatalog ürünleri yurtdışından getiren bir site.

Kaldıki G430 hala üretiliyor mu, pek sanmıyorum. :)

Ne için ceza almalılar?
Nanokatalog yetkilisi olarak konuşuyorsanız arkadaşın para iadesi hakkında da bilgi verebilir misiniz?
Belirtilen tedarik süresi neredeyse daima aşılıyor, bunun bir yaptırımı neden olmasın?

Hocam şöyle diyim bu adamlar yurtdışından getiriyor.Yukarıda da birçok kişi açıklamış durumu eğer bir ürün alacağınız zaman canlı desteğine bir danışın ürün stokta bulunuyor mu diye

Kaç kez yazıldı artık bu. Sipariş vermeden önce arayıp stok durumunu soracaksın stokta yoksa beklemeye mahkumsun. İptal edersen yine bekleyeceksin çünkü para hemen yatmıyor. Az araştırsaydın iptal edeceğine beklemen gerektiğini öğrenirdin. Şimdi yine bekleyeceksin.
Stokta olsa da bekletiyor, olmasa bile stokta var diyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı