Nanokatolog sipariş iptal para iade sorunu

Ben daha önce Corsair PSU almıştım. 8 günde geldi. Fakat sizin yazdığınız cevaplar garip geldi. Belki aksaklık olmuştur. Böylece nasıl geciktiğini anlamış olduk.

Nanokatalog'un ne kadar kaliteli olduğunu görmüş olduk. Ucuzluğundan çok aldığım zaman stok sıkıntısı vardı diğer firmalarda.

Sonuç, hala iade bekliyorum. :D

Hiç bir şekilde görüşme olmayınca insan bir şüpheleniyor, ben sana hak veriyorum. Paranın üstüne yatmış gibiler şuan. İletişim bilgileri yok mu sitede ?

Nanokatolog.com ünvanı altında ticaret alışveriş sitesi site içindeki ürünlerin hiçbirine sahip değildir. 5-7 gün arası ürünü tedarik etme taahhüt veriyorlar. Siz bu süre zarfında iletişme geçseniz bile her gün yarın uçak ile kargo geliyor yalanını atıyorlar. Daha sonra ürün iptalinde zorluk çıkarıyorlar ve ödenilen ücreti bankaya transfer etmiyorlar. Benim siparişim bugün ile beraber 15 gün oldu. Artık telefonlara bakmıyorlar. Arkadaşlar Allah aşkına bunlardan uzak durun.

Sipariş referans no:29338949
Aynı sorunlardan bende mağdurum. G4560 ile anakart siparişi verdim 10 gündür gelmesini bekliyorum, böyle bir çalışmayla hiçbiyere varamaz bu site. buradan alışveriş yapmam birdahada....

Hiç bir şekilde görüşme olmayınca insan bir şüpheleniyor, ben sana hak veriyorum. Paranın üstüne yatmış gibiler şuan. İletişim bilgileri yok mu sitede ?
Zaten iletişim halinde olmamıza rağmen süreç böyle. Bir de iletişim halinde olmasak...

Aynı sorunlardan bende mağdurum. G4560 ile anakart siparişi verdim 10 gündür gelmesini bekliyorum, böyle bir çalışmayla hiçbiyere varamaz bu site. buradan alışveriş yapmam birdahada....
Kesinlikle haklısınız. 5-7 gün tedarik süresi sadece bir kandırmaca. Asla o süre zarfında gelmiyor. Bu kafayla, bu iş ahlakıyla, bu müşteri memnuniyetiyle iş yaparlarsa bir yere varamazlar. Ben kimseye artık o siteyi tavsiye etmiyorum etmeyeceğim de!

Zaten iletişim halinde olmamıza rağmen süreç böyle. Bir de iletişim halinde olmasak...

Kesinlikle haklısınız. 5-7 gün tedarik süresi sadece bir kandırmaca. Asla o süre zarfında gelmiyor. Bu kafayla, bu iş ahlakıyla, bu müşteri memnuniyetiyle iş yaparlarsa bir yere varamazlar. Ben kimseye artık o siteyi tavsiye etmiyorum etmeyeceğim de!

Geç teslim ettiklerini biliyordum ama bu kadar geç olacağını düşünmüyordum. Yurtdışından getiriliyor ürünler, onunla alakalı gecikme süresi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı