Naruto izlenir mi?

İzlenir. Özellikle Shippuuden'in karanlık bir havası var. Filler izleme. Ama bazı filler gereksiz değil hikaye ile ilgili şeyler anlatıyor.
Naruto'nun ilk serisinin hatası yoktur ama sıkıcıdır. Devamı olan Shippuuden'in hatası çoktur ama sarar. Mesela ilk seride yan karakterlere daha fazla önem verilir. Shippuuden'de böyle bir şey yoktur. Yan karakter 3 dakika görülür sonra bir kez daha görülür sonra ya gözükmez ya da ölür. Dramı ve şarkıları harikadır. Shippuuden belli bir zaman sonra kendini tekrar eder ve bence sonlara doğru ninjalık temasından çıkıp tanrısal öğelere yoğunlaşır. İzlenir, ama hiç beklentiye girmemek lazım. Favori serimdir ama One Piece yavaş yavaş birinciliğe oturacak gibi.

Sonra neden animelere ve anime izleyenlere karşı ön yargı oluşuyor diyorsunuz, önce kendinizi düzeltin siz.
Shippuuden'de düşmanlara ve hikayelerine daha önem veriliyor. Benim daha çok hoşuma gitmişti mesela. Özellikler Sasori'nin müziği ve hikayesi. Çok güzeldi.

Shippuuden'de düşmanlara ve hikayelerine daha önem veriliyor. Benim daha çok hoşuma gitmişti mesela. Özellikler Sasori'nin müziği ve hikayesi. Çok güzeldi.

Haklısın ama yani ne bileyim zaten 10dk olan savaşı 5 bölüm izliyoruz, araya 5 bölümde kötü adamın hikayesi giriyor falan çok sıkıyor be :(

Danzo vs Sasuke hariç, Danzo katıksız *ç olduğu için öyle bir eziyet çekmedik 😆

İkisini de aynı anda yapabilirdi. Bak One Piece'e adam ne oluşturduğu yan karakterleri unutuyor ne de kötü adamları ve onun geçmişlerini. Azıcık daha uzatıp yan karakterlere de önem verseydi ve su Otsutsuki saçmalığı olmasaydı çok daha iyi olabilirdi.

Bana kalırsa hiçbir anime izlenmez.
1633031159134.png

Anime izlenir mi diye sormadım!

Ana hikaye, kurgu, karakterler vs. iyiydi. Fakat filler bölümleri beni çok sıktı. O yüzden fillerlar atlanıp Naruto izlenip Naruto: Shippuden'e geçilecekse izlenir. Bir de ara ara es vermek gerekiyor. Uzun bayağı. Kafa patlatmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı