Nasıl bedava dizüstü bilgisayar bulabilirim?

Benim de yoktu. Gittim paşa gibi 2 ay inşaatta ağır iş yaptım, aldım. Yaz tatilinde çalışıp al. Çekiliş falan kazanmazsan kimse kimseye bedava bilgisayar vermez.
Çekilişi bile doğru düzgün yapamıyorlar. Hediye edilen şeylerin vergisini hediyeyi kazanandan isteyen aptal saçma bir sistemin içerisindeyiz.

Halk eğitim merkezlerinden yazılım eğitimi için bir kursa yazıl. Belli bir aylık veriyorlar. Ben gittiğimde 700TL aylıktı. 6 ay gidip sadece yol ve zaruri birkaç harcama yapmıştım. Kurs sonunda 3K civarı bir notebook almıştım. Vaktin müsaitse ve bu sistem hala geçerliyse değerlendirebilirsin.

Son düzenleme:
Telefonunu sat 2. el bir bilgisayar topla.Ya da a101 gibi bir yerde 1 ay calis. Yazilim icin oyle agir pc gerekmiyor 5000 tlye iyi bir sey toplanir.
A101 1 ay çalışayım çıkayım gibi bir yer değil. Asla bulaşılmaması gereken bir yer. Tanıdığım istifasını verdikten sonra işten çıkma süreci sadece 1 ay sürdü. 1 ay boyunca çalıştı yani istifasını vermesine rağmen. Aşırı rezil çalışma saatleri var. Sayım günlerinde gece 1'e kadar dükkanda kalabiliyorsun. Haftada 1 gün ise tam gün oluyor. Düzenli bir izin günü bile yok. Bir hafta pazartesi günü izinli olunca diğer hafta cuma günü izinli olabiliyorsun. Asla hiçbir şey düzenli değil. Her şey aşırı 3 harfli şeyden kısaca. A101'de çalışılmaz. Ne yapıp ne edip başka iş bulunmalı A101 çalışılacak bir mekan değil. Berbat rezil bir yer. Nasıl olduğunu bir bilseniz hak verirsiniz gördünüz mü bilmiyorum. Ama kasada gördükleriniz olayın dış yüzü. Daha arkası var onun. Çok ama çok sıkıntılı bir yer. Kimseye tavsiye etmem.

A101 1 ay çalışayım çıkayım gibi bir yer değil. Asla bulaşılmaması gereken bir yer. Tanıdığım istifasını verdikten sonra işten çıkma süreci sadece 1 ay sürdü. 1 ay boyunca çalıştı yani istifasını vermesine rağmen. Aşırı rezil çalışma saatleri var. Sayım günlerinde gece 1'e kadar dükkanda kalabiliyorsun. Haftada 1 gün ise tam gün oluyor. Düzenli bir izin günü bile yok. Bir hafta pazartesi günü izinli olunca diğer hafta cuma günü izinli olabiliyorsun. Asla hiçbir şey düzenli değil. Her şey aşırı 3 harfli şeyden kısaca. A101'de çalışılmaz. Ne yapıp ne edip başka iş bulunmalı A101 çalışılacak bir mekan değil. Berbat rezil bir yer. Nasıl olduğunu bir bilseniz hak verirsiniz gördünüz mü bilmiyorum. Ama kasada gördükleriniz olayın dış yüzü. Daha arkası var onun. Çok ama çok sıkıntılı bir yer. Kimseye tavsiye etmem.
Dostum ben 1 ay calistim dedigin gibi katlanilacak bir yer degil ama parani veriyorlar sonucta. Mudurle konusup 1 ay sonra cikacagim seklinde anlasmasi lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı