Nasıl çıkma teklifi edilir?

Bak aynı şunu de:
X merhaba! Nasılsın? Sana bazı şeyleri söylemem lazım ve artık içimde tutamıyorum. Ben senden hoşlanıyorum :kalp:
Ya da:
Naber "lan" X, bak ben devlet sırrı taşıyıcı falan değilim bu yüzden bazı şeyler söyleyeceğim. Kızım ben seni seviyorum be!

7 ay beklediysen o seni arkadaş olarak görüyor muhtemelen. Eğer o seni sevseydi 4. ayda falan ya o sana yakınlaşırdı ya da senle pek konuşmamaya başlardı. Fakat sen yine de şansını dene.

Kızla muhabbetin var mı? Yoksa hiç uğraşma. Bir an önce sohbet kurmaya, muhabbetini ilerletmeye bak. Açılma, çıkma teklifi gibi bir şeyin başarılı olma olasılığı %1 falan. Kızla muhabbetin varsa bile açılma. Hangi devirde yaşıyorsunuz? Muhabbeti falan ilerlet sen istemesen bile o ilişki belli bir seviyeye gelecektir zaten.

Hocam önce kızın sana karşı ne duygular beslediğini iyice anla öyle teklif et yoksa
Eskisi gibi olmuyor arkadaşlık.

Bir cafe/restoranda bir şeyler atıştırıp ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz. Buna illa ki "çıkma" adını vermen gerekmiyor. Sadece bir buluşma düzenle.

Açılmayın açılırsanız kaybedersiniz o kızı kendine çekmen lazım zamanla sevdirmen lazım kendini, daha sonra yavas yavas oluşur aranız. Ama açılırsan bir daha siz diye bir şey olmaz. Arkadaslıgınız da biter.
Kendine cekmen için ayrı bir konu ac ona da cevap vereyim.

Moderatörler bu mesajı beğenmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel taktik, denenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı