Nasıl daha enerjik kalkılır?

Gece saat 22-23 (23'ü geçmemeye çalış mümkünse) gibi yatabilirsin. İstikrarı sağladığında gerisi gelecektir. Mümkünse alarmsız bir şekilde saatinde kalkmaya bünyeni alıştır, şartla. Gerisi gelecektir zaten. Düzenli olmak önemli.

Benim hiç sağlıklı olmayan ama kullandığım bir taktik var. Kaç saat uyursan uyu direkt uyanıyorsun. Kalktığın gibi aklına kalkma zorunda olduğunu getir, sonra asla uyumayacak şekilde (Eğer uyuyacak gibiysen bu maddeyi yapma.) 1 dakika uzan, daha sonra çat diye bir anda kalk (Aman dikkat et başın dönebilir, ben alıştım). Kalktığın gibi tuvalete gir, oradan da elini yüzünü yıkayıp bilgisayara/telefona uçuyorsun. Eğer biraz daha zamanın varsa bir 15 dakika şarkı dinleyip kendine geliyorsun, misss.

Sanırım alarm sesi olarak bunu koyacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım alarm sesi olarak bunu koyacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alarmı kapattıktan sonra geri uyursun. @Jira 'nın dediklerini yap. Kahve makinen varsa espresso, yoksa da normal kahve ya da çay iç mutlaka.

Ben yapabildiğim kadar elimi yumruk yapıyorum ve kasıyorum sonra tüm uykum uçup gidiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı