Nasıl daha yakışıklı olunur?

Doğal yüz güzelliği yani yakışıklılığı yoksa fazla da üstüne gitmeye gerek yok. Dönemin kızları, 15-24 yaş arası büyük oranla dış güzelliğe yani yakışıklılığa önem veriyor. Bunlar sende yok ise yapabileceğin şeyler güzel giyinmek, bakımlı olmak ve vücut yapmak. Başka yolu yok, iyi sosyaller.

Doğal yüz güzelliği yani yakışıklılığı yoksa fazla da üstüne gitmeye gerek yok. Dönemin kızları, 15-24 yaş arası büyük oranla dış güzelliğe yani yakışıklılığa önem veriyor. Bunlar sende yok ise yapabileceğin şeyler güzel giyinmek, bakımlı olmak ve vücut yapmak. Başka yolu yok, iyi sosyaller.
Öz abim be.

Ya şimdi başlığı okuyunca kafanızda " ergen mi? " düşüncesi olabilir?
Sizce karşı cinse nasıl daha çekici gözükülür?
Püf noktaları nedir?
En etkili yol nedir?
bir kadın olarak tavsiyem her şeyden önce bakımlı olmanız ondan sonra zekice davranışlar ve konuşmalar etkili.Özellikle kritik yerlerde, kadınların duygusal anlamda etkilendikleri bir konu açılır da kibar ve anlayışlı davranırsanız bence kızla beraber olabilme ihtimaliniz artar..Avrupa kadınlarının cinsel odaklı ilişkilerden bıkıp daha kibar ve anlayışlı olduklarını düşündükleri koreli erkeklere yöneldiklerini okumuştum.O yüzden umudunuzu çabucak yitirmeyin.Yüzünüzü parlatacak bakım kremlerini de kullanmanızı tavsiye ederim ayrıca ''aman kadınlar kullanıyor'' diye de düşünmeyin yüzün parlaması da çekicilik kazandırıyor.Spor yapıp fit görünmeniz de çok iyi olur illa kendinize kaslı olmak için aşırı bir şey yapmanıza gerek yok.Ve benim diğer bir tavsiyem sanatla ilgilenmeye çalışın.Müzik,resim,piyano,keman gibi sanat işleriyle ilgilenmek kadınları daha çok çektiğini düşünüyorum.

Bir kadın olarak tavsiyem her şeyden önce bakımlı olmanız ondan sonra zekice davranışlar ve konuşmalar etkili. Özellikle kritik yerlerde, kadınların duygusal anlamda etkilendikleri bir konu açılır da kibar ve anlayışlı davranırsanız bence kızla beraber olabilme ihtimaliniz artar. Avrupa kadınlarının cinsel odaklı ilişkilerden bıkıp daha kibar ve anlayışlı olduklarını düşündükleri Kore'li erkeklere yöneldiklerini okumuştum. O yüzden umudunuzu çabucak yitirmeyin. Yüzünüzü parlatacak bakım kremlerini de kullanmanızı tavsiye ederim ayrıca "aman kadınlar kullanıyor" diye de düşünmeyin yüzün parlaması da çekicilik kazandırıyor. Spor yapıp fit görünmeniz de çok iyi olur illa kendinize kaslı olmak için aşırı bir şey yapmanıza gerek yok. Ve benim diğer bir tavsiyem sanatla ilgilenmeye çalışın. Müzik, resim, piyano, keman gibi sanat işleriyle ilgilenmek kadınları daha çok çektiğini düşünüyorum.

Yer işareti koydum. Uygulayacağım. Sağ ol abla :)

Profil fotoğrafınızı gösterin yeter.
Vay gardaşım. Sende mi samuray oldun?

Yeni konular

Geri
Yukarı