Nasıl gidiyor günler?

Verimsiz, tekdüze geçiyor. Üniversitelerin kapalı olması sebebiyle çalışıyorum, günün 10-12 saati işte geçiyor. İşten çıkınca zaten hiç bir şey yapacak halim kalmıyor eve gelip bilgisayarı açıp 1-2 saat takılıp yatıyorum. Yuvarlanıp gidiyoruz :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Darmadağın ):

Dertlisin galiba reis anlatmak istersen anlat dinleriz.
Verimsiz, tekdüze geçiyor. Üniversitelerin kapalı olması sebebiyle çalışıyorum, günün 10-12 saati işte geçiyor. İşten çıkınca zaten hiçbir şey yapacak halim kalmıyor eve gelip bilgisayarı açıp 1-2 saat takılıp yatıyorum. Yuvarlanıp gidiyoruz :D.

Ne deyim reis Allah kolaylık versin.

Ne 3 gunu yarindan sonra aciklaniyor. Yuzdelik dilim olarak ne kadar bekliyorsun?
Odamın olması 3 gün içerisinde belli olacak o yüzden dedim. Vallahi benim pek beklentim yok LGS'den. Hedefim ortalama bir anadolu lisesi. Yüzdelik dilimim hedefime yetse fark etmez benim için. Senin beklentin nedir? LGS'ye girdiyeen tabii.

Odamın olması 3 gün içerisinde belli olacak o yüzden dedim. Vallahi benim pek beklentim yok LGS'den. Hedefim ortalama bir Anadolu lisesi. Yüzdelik dilimim hedefime yetse fark etmez benim için. Senin beklentin nedir? LGS'ye girdiyeen tabii.

Girdim tabii.
Vallahi ben boyle olacagini bilseydim matematige hic calismazdim. Meb ornek sorular cikacak deyip durdugu icin son 20 gun sadece matematik ornek sorularina abandim. Zaten genel olarak da cok calismadim ama sozelim iyidir. Sayisalda matematigi yapamayinca baktim dedim ki "aha S*çtım kesin iyi bir liseye gidemeyecegim". Sonra bu dusunceyle feni de yapamadim odaklanamadigim icin. 11 net fenden var turkceden 15 netti galiba. Din 8D 1b 1Y İngilizce 9D 1y inkilap Full matematigi boş verin o derece kotu :D

Vallahi ben oluruna biraktim. Dusun dusun nereye kadar olan oldu artik o yuzden dert etmiyorum ve hicte heyecanim yok sonuc icin. Ha belki sonucun aciklamacagi gun olabilir bilmiyorum cunku LGS'ye 2 3 gun kala hic heyecanli degildim LGS sabahi heyecandan midem bulanmisti. Kahvalti yaptiktan sonra ekmek arasi ceviz yedim azaldi.

1594756733833.png

Bunun gibi geçiyorlar.

Fırsatçılarla dolu
Kanka yanlış anlama sana değil yazdığın olaya kızdım. Bu arada ilk defa bir mesaja kızgın atıyorum. Karantianın ilk haftası 1kg unu 15TL yapan Pehlivanoğlu sonsuza kadar gözümden düşmüştür. Gözümden düşmesi Pehlivanoğlu'nun s.kinde değildir. Fakat ömrü hayatım boyunca da alışveriş yapmayacağım.

Konuya gelirsek, 25metre taşın üstünden bizim bahçeye yeni doğmuş 2 günlük kedi düştü. Annesi ilgilenmiyor diye eve aldım kaplumbağadan sonra ilk hayvan deneyimim oldu 2 saatte bir ilgilenmek çok yorsa da bugün gözlerini açtı ve mırıldanmalar başladı. Atayım mı fotoğrafını 😀

Ayağım iyileşsin işe başlıyacağım herhalde PC'ye yüklenirim. Nasipse araç satacağız komisyon alacağım inşallah. Harici boş ve sıkıcı yapboz alacağım onunla uğraşacağım.

Kedi fotoğrafını atamayan Vatan hainidir. (!)
Kanka yanlış anlama sana değil yazdığın olaya kızdım. Bu arada ilk defa bir mesaja kızgın atıyorum. Karantianın ilk haftası 1KGunu 15TL yapan pehlivanoğlu sonsuza kadar gözümden düşmüştür. Gözümden düşmesi pehlivanoğlu'nun S. Kinde değildir. Fakat ömrü hayatım boyunca da alışveriş yapmayacağım.

Konuya gelirsek, 25metre taşın üstünden bizim bahçeye yeni doğmuş 2 günlük kedi düştü. Annesi ilgilenmiyor diye eve aldım kaplumbağadan sonra ilk hayvan deneyimim oldu 2 saatte bir ilgilenmek çok yorsa da bugün gözlerini açtı ve mırıldanmalar başladı. Atayım mı fotoğrafını 😀

At fotoğrafını merak ettim.

Geri
Yukarı