Nasıl gidiyor günler?

tenor.gif

Sıkıcı... Bilgisayarda takılıyorum. Bisiklet süreyim diyorum herkes dalga geçiyor artık gına geldi eğer LGS puanım iyi gelirse yeni bir tane almak istiyorum. Keşke dalga geçmeseler... Dışarı çıkmaz oldum o insanımsı yaratık kılıklı molekülleri görmemek için.

Kanka yanlış anlama sana değil yazdığın olaya kızdım. Bu arada ilk defa bir mesaja kızgın atıyorum. Karantianın ilk haftası 1KGunu 15TL yapan pehlivanoğlu sonsuza kadar gözümden düşmüştür. Gözümden düşmesi pehlivanoğlu'nun s. Kinde değildir. Fakat ömrü hayatım boyunca da alışveriş yapmayacağım.

Konuya gelirsek, 25metre taşın üstünden bizim bahçeye yeni doğmuş 2 günlük kedi düştü. Annesi ilgilenmiyor diye eve aldım kaplumbağadan sonra ilk hayvan deneyimim oldu 2 saatte bir ilgilenmek çok yorsa da bugün gözlerini açtı ve mırıldanmalar başladı. Atayım mı fotoğrafını 😀

Hahaha Allah analı babalı büyütsün kanka resmi paylaş istersen

@ByLondons

Şuan gayet sağlıklı. Kedi süt tozu kullanıyorduk veteriner o olmaz Bebelac vereceksiniz deyince değiştirdik mamasını. Biraz ishal olmuştu ama şuan iyi gözlerini dün açtı. 1 haftalık kedi.

Çok farklı bir hikayesi var işlerimi halletsem konusunu açacağım. Bu arada yeni doğmuş hayvanı beslemek acayip zor bir şey onu da tecrübe edindik tüm meşgalem bu kedi oldu artık denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı