Nasıl hızlı kilo alınır?

Mideni gereksiz şeylerle doldurma. Kalorisi yüksek, yemesi kolay şeyleri ye. Yemek yerken, yemeden önce sakın sıvı tüketme. Cicibebe gibi tavsiyeleri dikkate alma, komaya girersin. Haftada 2 paket tüketsen yeterli. Fıstık ezmesi al, ekmeğe sür. Çok fena kalorisi var. Tüm bunları yapıp spor yapmazsan göbek çıkacaktır.
Hocam ılık süt + cicibebe bisküvisi birlikte iş görür mü?

Paran varsa yapıştır fındık fıstık vb. kuruyemişleri. Spor yap yoksa yağa döner çoğu. Spor dediğim ağırlık kaldırma, şınav vs.

reis iki sey sorucam ilk olarak haftada 2 paket fazla olmaz mı vucut yaglanır fln diger sorum da probis nasıl sence
Hızlı alayım dediğiniz için 2 dedim. Ben haftada 1 paket tüketiyordum. Probis'te tercih edilebilir ama kalorisi daha düşük, hazmetmesi de daha kolay.

Hocam ılık süt + cicibebe bisküvisi birlikte iş görür mü?
Görür hocam. Karbonhidrata ek olarak protein takviyesi de almış olursunuz. Daha iyi olur. Tek başına güzel de gitmiyor bence.

Hocam ben 15 yaşındayım 182 boy 45 kilom var. Acayip zayıfım. Sürekli yiyorum çok da yiyorum ama alamıyorum. Ne yapmam lazım. günlük aktivitem hiç yok sürekli evdeyim çok fazla da yiyorum ama bu nalet kiloyu alamıyorum. önerebileceğiniz bir ilaç falan var mı.
ilaç öneririm önermesine ama hiç mantıklı bulmuyorum. Olur da diyetisyene giderseniz size sağlık kontrolü yapacaktır. Olur da bir sorun çıkarsa sorununuza bağlı ilaç verecektir. Kilo alamamanızın birçok sebebi olabilir yani. Aynı zamanda çok yemeği bir anda yemeyin. Yemeklerinizi 6 öğüne çevirin. Yukarıda belirtmeyi unutmuşum. Tek öğünde çok yiyip mideyi doldurmak sıkıntı olabiliyor. Bu yüzden öğün sayısını arttırmak önemli. Sabah kahvaltısı çok önemli. Protein ve karbonhidrat alınması gerekiyor. Akşam yatmadan önce de karbonhidrat ağırlıklı beslenilmesini öneriyorum. Yatmadan önce diyorum çünkü uyuduğumuzda metabolik faaliyetler azalıyor, doğal olarakta vücudun kalori tüketimi azalıyor. Bu açıdan kaloriye en çok katkı sağlayan öğün bence yatmadan önceki öğün. Tüm bunların yanında sporun da önemli olduğunu unutmayın. Spor, vücudun biçim kazanması için önemli.

Son düzenleme:
Hızlı alayım dediğiniz için 2 dedim. Ben haftada 1 paket tüketiyordum. Probis'te tercih edilebilir ama kalorisi daha düşük, hazmetmesi de daha kolay.

Görür hocam. Karbonhidrata ek olarak protein takviyesi de almış olursunuz. Daha iyi olur. Tek başına güzel de gitmiyor bence.

ilaç öneririm önermesine ama hiç mantıklı bulmuyorum. Olur da diyetisyene giderseniz size sağlık kontrolü yapacaktır. Olur da bir sorun çıkarsa sorununuza bağlı ilaç verecektir. Kilo alamamanızın birçok sebebi olabilir yani. Aynı zamanda çok yemeği bir anda yemeyin. Yemeklerinizi 6 öğüne çevirin. Yukarıda belirtmeyi unutmuşum. Tek öğünde çok yiyip mideyi doldurmak sıkıntı olabiliyor. Bu yüzden öğün sayısını arttırmak önemli. Sabah kahvaltısı çok önemli. Protein ve karbonhidrat alınması gerekiyor. Akşam yatmadan önce de karbonhidrat ağırlıklı beslenilmesini öneriyorum. Yatmadan önce diyorum çünkü uyuduğumuzda metabolik faaliyetler azalıyor, doğal olarakta vücudun kalori tüketimi azalıyor. Bu açıdan kaloriye en çok katkı sağlayan öğün bence yatmadan önceki öğün. Tüm bunların yanında sporun da önemli olduğunu unutmayın. Spor, vücudun biçim kazanması için önemli.
reis sımdı bu hafta 1 paket probis yedim 2.paketı yicem simdi haftada 2 sıkıntı olur mu

reis sımdı bu hafta 1 paket probis yedim 2.paketı yicem simdi haftada 2 sıkıntı olur mu
Yiyeceğiniz diğer besinlere göre değişiklik gösterir. Bana sorarsanız haftanın 4 günü cips yediğimi hatırlıyorum. Sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü 500 kalori çok bir şey sayılmaz. (Haftalık bazda)

Hocam ben 15 yaşındayım 182 boy 45 kilom var. Acayip zayıfım. Sürekli yiyorum çok da yiyorum ama alamıyorum. Ne yapmam lazım. Günlük aktivitem hiç yok sürekli evdeyim çok fazla da yiyorum ama bu nalet kiloyu alamıyorum. Önerebileceğiniz bir ilaç falan var mı?

Benim kuzenimde aynı doktor ilaç vermedi galiba öyle hatırlıyorum.

Geri
Yukarı